Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tetszenek az egyenruhás férfiak?

Figyelt kérdés
Polgárőr ruhára gondolok. Bűnmegelőzés.
2009. máj. 26. 15:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ink. az amögöttrejtőző macsócsávók tetszenek, de szerintem egy egyenruha is jó lehet...
2009. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nagyon tetszenek.Főleg a pilóták meg a hivatásos katonák.Ezek mindig megdobogtatják a szívem:)

A Kecskeméti repülőnapra is csak miattuk szoktam kimenni...:)Meg persze a jó műsor miatt:D

2009. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Naná!!!!!!!!!!!!

Én is a rendőröktől és a katonáktól vagyok elájulva,annyira férfiasak!Ha ilyen pasim lenne állandóan rajta lógnék!

Ha az illető polgárőr férfias,akkor érte is odalennék,tuti!

28

2009. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én az egyetemi egyenruhákért vagyok oda (nálunk ez hagyomány), a többi annyira nem hoz lázba. De az tény, hogy a pasiknak jól áll az egyenruha.
2009. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
naná :D neme minden egyenruha bejön, de leginkább a katonai :D
2009. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem foleg az a fenyvisszavero kukasegyenruha tetszik,de a terrorelharitase is.
2009. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
kommandósok, katonák, tűzoltók. imádom őket!!!
2009. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én a rendőrökért megőrülök. Egyszer volt rendőr barátom és ahhhhhhhhh. De a polgárőröket nem szeretem. Az összes általam ismert polgárőr egy bunkó, és így nem igazán vonz az egyenruhájuk sem. Persze tisztelet a kivételnek, biztos vannak normális polgárőrök is. De én akkor is inkább a rendőr egyenruhára szavazok.
2009. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
fú én ismerek egy nagyon helyes polgárőr fiút. na ő nagyon bejön egyenruhával meg anélkül is:D de én is a rendőröket bírom meg az orvosokat.
2009. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nekem is bejönnek hogyha a ruha mellet jól is néznek ki,és az orvosi köpenyt sem vetem meg, meg a műtősruhát se:D
2009. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!