Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy van az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy van az, hogy ha egy lánnyal nagyon jó barátok voltatok akkor utána beszélgetni sem akartok vele?

Figyelt kérdés
Nem volt olyan amit ne mondtunk volna el a másiknak most meg arra se kíváncsi, hogy élek vagy mi van velem.
2012. jan. 16. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
velem ez úgy történt meg, hogy a lánnyal közelebb kerültünk egymáshoz, le is feküdtünk mondhatni, utána meg összefutottunk ismét 1 baráti társaság keretében majd ugy éreztem mintha ő tojna rám, nos akkor kis sérelem ért vagy hogyis fogalmazzak, hetek multán irt rám elég sűrűn hogy miért hogyan és 1-2honapra rá még komolyabban kérdezgetett a lány..... de lehetne még róla mesélni
2012. jan. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ő többet akart.
2012. jan. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor már nem jó barátnak se?
2012. jan. 16. 02:09
 4/12 anonim ***** válasza:
He was friendzoned...
2012. jan. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátság nő és férfi között nincs szivi. Maximum az egyik fél azt hiszi, hogy van, a másik fél pedig többet akar, ezért tetteti, hogy van. nekem is van több ilyen csaj ismerősöm, amíg akartam tőlük valamit jóban voltunk nagyon is, csak bekerültem a barátzónába, és azóta nem is kerestem őket.
2012. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én az első vagyok, amennyiben az az eset áll fenn amit a második írt le valóban nem jó barátnak se( szinte minden fiu életében volt 1-2 ilyen lány- nekem gimiben volt) azóta full megszakadt a kapcsolat pedig tényleg rengeteg mindent megbeszéltünk hülyültünk közvetlenül mint 1 nagyon jó barát, de lánybarát volt- nem bántam volna ha több lesz köztünk nem lett szépen elszakadt a kapcsolat az egyetem miatt....... nem olyan szoros mint fiu-fiu barátság, föleg ha tudod hogy nem téged akar, hisz csak azt képzeli amit évekig elötte, várni a fiu nem akar, meg azt sem akarja nézni hogy 1 szombat este épp az ö házibulijába hozod bélát aki a nyakadat csókolgatja


amit én leirtam az a bonyolultabbik eset

2012. jan. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik én kerültem barátzónába. Nekem nem zárja ki egymást a barátság és szerelem, inkább az lenne az igazi ha együtt lenne a kettő. :)
2012. jan. 16. 02:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg beszéld meg ezt vele, hogy több is lehetne ebből.
2012. jan. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Beszéltem, csak én akartam többet. Barátságot sajnálom, hogy az is tönkrement, nem értem hogy nem érdeklem ennyire amikor előtte olyan jó volt...

Lehet akkor kellett volna megszakítani a kapcsolatot amikor ő is sajnálta volna... Talán jobban értékelne.

2012. jan. 16. 03:08
 10/12 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem értékelne jobban, még ennyire sem
2012. jan. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!