Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak nála? Lehet még esélyem? Saját tapasztalataitokat is leírhatnátok.

Figyelt kérdés
Még úgy fél éve vagy kicsivel több megismerkedtem egy fiúval .. ő mondjuk nem mondta de gondolom szerette volna hogy összejöjjek vele. Mert látszott rajta, hogy mennyire belém van zúgva. Viszont nn akkoriban nem voltam biztos magamban meg igaz más is jobban tetszett mint ő és azt mondtam neki hogy nem akarok tőle semmit mert már van valaki más. Pedig nem volt senki .. nem is tudom miért mondtam ezt .. eléggé buta döntés volt. Ezért biztos nagyon megharagudott rám. Viszont én most sokat gondolok rá .. tetszik is, szerintetek megpróbáljam nála? Nem fog nyomulásnak tűnni ha én kezdeményezek? Vagy ha majd látni sem bír elküld a francba. Esetleg valaki járt már hasonló cipőben?
2012. jan. 17. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó volna tudni, hogy hány évesek vagytok. Szerintem nyugodtan próbálkozz nála, hiszen ő érdeklődött irántad és ha nem csak fellángolás volt, az érzelmei nem múltak el. De vigyázz! Az erőszakosan nyomuló nőt senki sem szereti.


20/L

2012. jan. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, ha erőszakosan nyomulsz az nem fog neki tetszeni. de egyébként mi fiúk szeretjük ha kezdeményeznek...:)

18/f

2012. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
hörögd a fülébe, hogy "bassz meg te csőődör"
2012. jan. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan próbálkozz nála. Szokták is mondani .. egy próbát megér .. aztán ha rád sem hederít .. ne szomorkodj találsz majd mást! :)
2012. jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! :) Kis vicces 3. válaszoló. :D :D Holnap akkor nagynagy bátorságot veszek magamon és felkeresem. :)

Egyébként én 19 ő 20.

2012. jan. 17. 01:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon fog örülni,nem hiszem,hogy visszautasítana. Hívd fel,sok szerencsét
2012. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!