Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bokot kapsz, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bokot kapsz, milyen bokot adsz?

Figyelt kérdés

lányok! miket kaptok... tehát meghallod, gondolkozol, leesik amit mondot, és nevettek és belül azt mondjátok hogy aszta ez de jó szöveg....

srácok! ti miket adtok... ugyanezt elerjetek...

légyszi kort és a szituációt is írjátok le kérlek minél többet


2012. jan. 17. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
bokot?
2012. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ÍRJÁL MÁR HELYESEN!
2012. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha szerelmes vagyok egy lányba,akkor soxor megdicsérem...de konkrétan sose mondom ki,h szeretem,inkább csak ilyeneket,h csíplek,aranyos vagy,szépek a szemeid...ugyan nagydumás vagyok,de iylen téren nem vagyok a szavak embere,akit igazán szeretek,annak tettekkel bizonyítok,sokat megteszek érte...jelzem Neki,h számíthat rám,és ilyenkor nem csak a levegőbe beszélek...meg nekem fontos az érintés,ha tetszik egy lány,puszit adok az arcára,megérintem a vállát...ilyenek...
2012. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bcs hogy írók... nos én olyanokra gondoltam, hogy mész a buszon látsz egy lányt odamesz hozzá és mondasz neki valamit.... nem olyanra gondoltam hogy már jársz vele és akkor mit mondasz
2012. jan. 17. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülye lennék elárulni! :) Nekem se mondta el senki a technikáját.
2012. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem szöveg kell. van bnőm csak érdekel hogy vannak e nallam frappánsabbak
2012. jan. 17. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:

A leggyakoribbak, amiket utcán idegenektől kapok:

Hű de szép lány, csinos vagy, szexi istennő, angyalka, bombázó, vagy csak egész egyszerűen köszön.

Az a durva, hogy a legtöbb bókot 18 év körüli srácoktól kapom, pedig én már 26 éves vagyok. Tini koromban nem kaptam ennyi bókot, sőt észre se vettek.

2012. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

rám mindenki ezeket mondja: cuki, aranyos, csinos. régebben tetszett,de mostanában már idegesítő, sokkal jobban örülnék,ha valaki egyszer szépnek nevezne.

L/17

2012. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 21:02


Szép vagy. :)

2012. jan. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!