Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem tudják tolerálni, ha egy nő menstruál? ÉS miért hiszik azt, hogy tudják milyen?

Figyelt kérdés

annyira könnyen tudják venni az egészet és olyan nemes egyszerűséggel mondják,hogy "egyáltalán nem rossz dolog az,kibírható"

Most komolyan,hogy lehet ilyeneket mondani mikor rohadtul nem tudják átérezni,hogy milyen 1 hétig vérezni és görcsökkel szenvedni? Miért nem lehet tekintettel lenni ilyenkor a nőkre???



tisztelet a kivételnek


2012. jan. 17. 22:38
1 2 3
 1/23 zseni001 ***** válasza:
45%
Te még nálam is okosabb vagy, mond meg te...
2012. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
nemis tart egy hétig. :D
2012. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
áá nem.. én csak okos vagyok te meg zseni :D
2012. jan. 17. 22:40
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én mindig mondom, hogy szegénykém, úgy sajnállak. De forr a vérem, mit csináljak?
2012. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nekem volt már olyan. most ne kötekedjetek már nem mindegy,hogy 1 nappal rövidebb?
2012. jan. 17. 22:41
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
minek törődsz ezzel? én nő vagyok és 1 hétig tart a mensim. igazából nyíltan felvállalom, ha megvan, és ha ez egy fiúnak nem tetszik, akkor neme egyszerűséggel sz*rok a véleményére. közlöm vele a tényeket és vagy felfogja a tényeket és tiszteletben tartja, vagy abban a pillanatban kiadom az útját
2012. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Nazira ***** válasza:
70%
Nekem mindegyik párom megértette, lehet túl hisztis vagy olyankor!?:o
2012. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy hisztis vagyok,de nem nagyon tudok ellene tenni.

Az ilyen magneb6 szarságoktól meg nem lesz jobb. Azért kérdeztem,hogy miért nem lehet tolerálni ezt? Ha választhatnék,akkor istennek sem menstruálnék,nem viccből csinálom-.-'

2012. jan. 17. 22:46
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
most is megjött? vagy mivanmár?
2012. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
senki sem mondja, hogy könnyű, csak túl jó alibi, attól, hogy megjött még nem tehettek meg mindent, mondván, megjött..
2012. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!