Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki nehezebben mutatja ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
Keveset beszél róluk de érezteti őket tettekkel?
2012. jan. 19. 15:40
 1/6 zseni001 ***** válasza:
Persze.
2012. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem akadály!

Ha szép és jó lesz a kapcsolatunk és szeretni fogjuk egymást és ahogy telik az idő, idővel megnyílik majd és gondok nélkül kimondja majd az érzéseit, ehhez csak egy megfelelő partner kell hidd el nekem!

nem 1x volt ilyen lánnyal.

2012. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy... Ebből arra is következtethetünk, hogy nem érez irántunk semmit. De, ha tudom, hogy szeret, csak nem nagyon tudja kimutatni az érzéseit, akkor nem probléma:)
2012. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tettekkel fejezi ki, azzal ugyan úgy kimutatja.... Ez nem gátja semminek.



23F

2012. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nekem mire lenne jó? Nem járnék ilyennel.
2012. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát vannak akik nem tudják kifejezni az érzéseiket nincs ezzel semmi gáz. Bár egy jégcsappal sokkal nehezebb dolga van az embernek mint egy odaadó melegséget nyújtó lánnyal... De mindenkinek megvan a párja.
2012. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!