Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen ruha számít szexisnek, egy pasin?

Figyelt kérdés
Mi ugye ha meglátunk egy csajt mini szoknyában, vagy bikiniben, egyből beindulunk. Számotokra hogy legyen felöltözve egy pasi hogy beinduljatok, hogy szexis legyen???:)))
2012. jan. 19. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem szeretem a giccses-diszkós dolgokat, pl. ilyen csillogós feszítős pólók meg ingek csőgatyával...na attól frászt kapok, meg az ilyen emós cuccoktól... de a túl elegáns sem jó, azt sem bírnám, ha öltöny-nyakkendőben feszítene valaki egész nap


ami bejön: legyen laza, sportos, de tartással... pl egy farmernadrág plusz valami vagány póló, esetleg ing, egy dzsekivel nekem bejönne...szóval nem kell túlcicomázni.... ja és a zselézett haj meg a vastag ékszerek is a halálom, borzalmas... ékszer max esetleg a egy vékony lánc vagy egy óra...

2012. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
legyen egyszerű, egy pólóban és gatyában is lehet vki teljesen szexi ;)
2012. jan. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

3ik vagyok

Elegánsan, l. öltöny/estélyi mindenki jobban néz ki mint amúgy. Persze hülyeség lenne mindennap öltönyben járni, de a hatás szerintem működik az ingnél is, szóval hajrá.

Egyébként öltözz úgy, ahogy neked tetszik, és ne aszerint, ami másoknak.

2012. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!