Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy srác azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy srác azt mondja hogy tetszek neki vagy többször szemezünk és arra következtetek hogy bejövök neki azonnal szerelmes leszek belé?

Figyelt kérdés

Persze ez/ezek még nem az az igazi szerelmek...

más is van ezzel így?


2009. máj. 27. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezzel minden tini így van.

tetszik nekik, hogy tetszenek valakinek :)

még csak most bontogatják a szárnyaikat, ezért van, hogy mindenkibe " szerelmesek " lesznek, aki rájuk köszön, és mosolyog.


Én is így voltam, de szerencsére :) az idő múlásával ez változik.


Azért nem kell mindenkivel összeállni,mert idővel kikezdenek.

2009. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én senkivel nem szeretnék ettől függetlenül összeálni mert még nem érzem hogy itt lenne az ideje,van még időm,nem rohanok.

2009. máj. 27. 23:10
 3/3 anonim válasza:
Én is így vagyok vele
2016. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!