Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hol találtátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hol találtátok meg a jelenlegi párotokat? Szeretnék szeretet adni és viszont szeretet kapni, de hol lehetne normális, hűséges, szép lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem nem jöttek be a bulihelyek, viszont nappal meg olyan félénk, gátlásos vagyok, hogy nem mernék leszólítani akárkit, aki tetszik az utcán, buszon stb.


De akkor mégis hol lehet élőben ismerkedni értelmes, kedves, szép lányokkal?


2012. jan. 21. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskola,munkahely,kávézó stb...
2012. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
önkéntes munka
2012. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kösz, és hogy szólítottátok le a lányokat?


az a gondm, hogy én elég gátlásos, félénk vagyok és minél jobban tetszik egy lány annál jobban elpirulok vagy éppen zavarban vagyok a jelenlétében és olyankor meg sem tudok szólalni csak csodálom őt némán, a háttérben

2012. jan. 21. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék szeretet adni és viszont szeretet kapni"

Add ide mind a szeretet!!!! :) /bocsi/


Hol találkozhatsz lányokkal?


Könyvtár, egyetem (suli). A legjobb, mikor az ismerőseid hozzák az ő ismerőseiket. Ilyenkor kis infód van, mégis ki tetszett meg, bizalmasabb a légkör, könnyebb közös témát találni.

Ha van valami hobid, vagy sportolsz, akkor ilyen körökben is ismerkedhetsz. Ezért nincs sok esély egy diszkóban komoly kapcsolatot összeszedni, kicsi az esélye, hogy elég közös van bennetek...

2012. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 21:50


köszi, de még úgyis félnék kezdeményezni az a baj, pedig naponta annyi szép lányt látok a buszmegállóban, buszon vagy a városban meg úgy mindenfelé, jó lenne már szeretni valakit, aki viszont szeretne engem

2012. jan. 21. 21:56
 6/10 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. Elég csendes, félénk típus. Nem járok bulizni.

Hiába próbálkozok, nem találok normális férfit.

17/L

2012. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 21:59


Megértelek. Ennyi magányos év után az ember ráébred, hogy milyen értékes is egy társ.


22 éves vagyok, de még sosem volt barátnőm, már olyan szeretethiányom van, hogy egy ölelésért is bármit megadnék csak valami nekem szimpi, vonzó lánytól kaphatnám már végre.

2012. jan. 21. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted kérdező...


17/F

2012. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 22:28


Kösz, Norbi!

2012. jan. 21. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Internetes társkeresők valók a félénkeknek. Ott hosszasan lehet ismerkedni, van aki egy évig levelezik, amire találkozni mer.
2013. febr. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!