Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem értem. Miért történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem. Miért történt ez? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

8.os lány vok, és tavaly tetszett egy 8.os srác(nevezzük X-nek), akibe 1 éve szerelmes voltam, és elballagott... évközbe éreztem úgy h bejövök neki, aztán elballagott, "megutáltam", lett közben egy pasim, megláttam a 7.es szerelmemet, és leblokkoltam, és újra az jött elő, hogy úristen, szeretem. Emiatt kezdtem depressziósabb lenni, és teljesen meguntam a barátomat, és ami azt illeti nem is volt vele jó. Szakítottam vele. Ezután Xszen járt az eszem, hogy mi lehet vele, mi van a bnőjével, igazán szeretik-e egymást, és volt még hogy egyszer-kétszer megláttam, hogy megy haza felé, és mindig eszembe jut a vereség, amit az ő árán szenvedtem, és teljesen a földbe tiport azáltal, hogy én néztem de ő csak átnézett rajtam,mintha levegő lennék, és nem értettem, hogy lehet valaki ennyire vak. És én voltam a titkos imádó, aki róla álmodozott... azt hiszem még ennyire nem voltam szerelmes, mint akkor voltam Xbe... szóval a lényeg, hogy amiután először megláttam, hogy elballagott, attól fogva rengeteget járt az agyam róla, és újra beleszerettem (lehet csak fel lángolás volt), és már kb 1 hónapja nem láttam, és úgy vagyok vele, hogy felesleges önkínzás, de tudom, ha újra meglátnám megállna a szívem és az ereimben a vér megfagyna, és az nap teljesen bódult lennék. Mit tegyek??? :( mondjam esetleg el neki, hogy milyen üres mélyedést hagyott bennem? vagy mit tudnék tenni, hogy ne fájjon? tudom hogy az idő nem gyógyít, a por fedi, de nem temeti el, de valami kell, hogy túl legyek rajta, mert így kezdem azt hinni, hogy becsavarodok, és újra meg újra sírhatnékom van emiatt este néha (tudom baromság emiatt sírni, de nagyon érzékeny vagyok, akár mennyire is nem látszódik rajtam :/)

Segítsen valaki légyszíves!!!


2012. jan. 22. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Irodalmi nyelven megfogalmazott kérdés, 14évesen, ez igen. :D


Viszont: ha nem kezdeményezel akkor 100% hogy nem lesz belőle semmi, beszélj vele, mondd el mi a helyzet. Ha benne van a dologban akkor örülünk, ha nem akkor pedig könnyebben tovább tudsz lépni és keresni mást helyette.

2012. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

még nagyon fiatal vagy kár ilyenen aggódnod meg bedepizned lesz majd más fiú akit megszeretsz és eszedbe sem fog jutni ez a bizonyos x.foglald le magad, tanulj, sportolj stb.

vagy ha attól jobb lesz sírd ki magad jól aztán többet ne foglalkozz vele.

2012. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak a gond, hogy nem tudom lefoglalni magam.. habár most tényleg kb 1 hónapja nem láttam, és megint "FÚJ DE UtÁLOM", és ha meglátom akkor: ,,na b+, ez megintitt van... úristen de helyes, de imádom"... :/ és am meg ha megbeszélem vele, azt hogy tegyem? mert hogy soha a büdös életben nem beszéltem vele egy árva szótsem... elnézést! de ...egszer amikor az ajtóba álltam megkért, hogy álljak arrébb (,,alrébb" XD). fb-n nincs bejelölve-ugyan is tudtam, hogy csak szenvednék, ha látnám, hogy miket ír ki a barátnőjének... :/ és én úgy meg nem akarom, hogy bejelölöm fb-n, írok neki, hogy: szia! totálisan beléd zúgtam 2 éve, és aztán fél éve megutáltalak aztán megláttalak és belédzúgtam, és teljesen a földre löktél, és most azt hiszem, ha kedved támad, jöhetsz a lelkem temetésére... szal ez így nem komplett dolog lenne... még ha nem lenne barátnője, és nem abba a suliba járn a abarátnője ahová én fogok... :D szóval ez így nem tudom, hogy legyen...vagy várjak amíg szakítanak??? DE HA ÖRÖKRE EGYÜTT LESZNEK??? VAGY MÉG EGY KÉT ÉVIG??? :O én nem tudom mi lesz velem :'(
2012. jan. 22. 00:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Hm, az hogy van barátnője az kimaradt. Ebben az esetben nem nagyon tudsz mit csinálni, felejtsd el, menj tovább, keress mást aki tetszik, ne hasonlíts mindenkit hozzá.
2012. jan. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a gond, hogy ez nem megy :/ :(
2012. jan. 22. 00:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Idővel menni fog, addig sportolj, az le fog kötni, és mikor kifáradva hazaérsz nem azon fogsz gondolkozni hogy mi van a gyerekkel, hanem azon hogy kaja-zuhany-ágy. :)
2012. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elkerülni a találkozásokat. Tanulj többet, játsszál többet a barátaiddal. Tereld el róla a figyelmed, és szépen lassan elhalványul majd az emlék.
2012. jan. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szerelem és a gyűlölet között nagyon keskeny a határ. Mindkettő erős érzelem. Akkor leszel túl ezen, ha már nem fogod gyűlölni többé. Ezért tanácsolom azt, hogy AKARD nem gyűlölni. Könnyebben tudod majd elengedni.


És még valami. Semmivel nem tartozik neked. Te szerelmes voltál/vagy belé. Sajnálom, hogy nem lehetsz vele boldog. De neki ehhez köze nincsen. Ő hibája, hogy beleszerettél? Hibája ez bárkinek is? Szerintem nem.

Nem akar téged kínozni, ezt nekem elhiheted. Sőt, ha tudná mit érzel, lehet még sajnálna is, amiért ilyen helyzetbe hozott.

Nem mintha ez bármin is javítana.



Amit mindebből próbálj meg megjegyezni: a gyűlöleted táplálásával éppen hogy mélyebbre ásod a vermet, amiben raboskodsz. Ne gyűlöld. Csillapodj le, és meglátod, sokkal könnyebben tudsz kilábalni ebből a szörnyű helyzetből.


23F

2012. jan. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!