Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mióta számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mióta számít a férfi kinézete?

Figyelt kérdés

Persze most nem arra gondolok, hogy ápoltság meg öltözködés, mert ezek természetes, hogy számítanak, hanem konkrétan az arcra - hogy ki milyen "jóképű".

Mostanában, úgy vettem észre, hogy nagyon fontos tényezővé vált a nők párválasztásánál. Régen is ilyen fontos volt?


2012. jan. 22. 10:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, biológia. A saját arcod arányait látod a másinál,

akkor szépnek látod. Bár vannak nők, akiknél ez nem

alakult ki, szóval náluk még van esélyem ezzel a quazi-

modó fejjel is :)

2012. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Régen ez nem egyéni döntés kérdése volt, hanem "összekommendálták" az embereket. Egyébként nem gondolnám, hogy ez olyan hihetetlenül fontos. Én sem vagyok egy hatalmas adonisz, mondjuk átlagos pofával rendelkezem, mégis kifejezetten szép, értékes, okos, kedves barátnőim voltak. Szerintem egy ilyen nő sokkal inkább fogékony a megnyerő stílusra, humorra, intellektusra, határozottságra.


Persze ha te üresfejű plázacicáknál próbálkozol, akkor ne csodálkozz. :)

2012. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

Regen nem, mert akkor leszartak, mit akar a no, ahhoz kellett felesegul mennie, akihez a szulei adtak. Ma is vannak meg ilyen orszagok, tobbnyire arab teruleteken.


Am meg most gondolj bele. Te lefekudnel egy borzalmasan kover ronda novel? Mert szerintem nem. Az ember nem tud lefekudni olyannal, akitol undorodik. Nem ertem, ezt a noktol miert varjak el...


Amugy kisse eltulozzatok a dolgokat. Lehet, sot biztos, hogy egy jokepu sracnak konnyebben adunk eselyt, de ha emellet a szemelyisege egy kupac szar, akkor nem fogunk vele osszejonni. A kulso nem elegseges feltetel egy parkapcsolathoz!


Nekem pl a baratom eleinte nagyon nem jott be kulsore. De aztan annyira megszerettette magat velem, hogy majdnem 4 evet egyutt voltunk, es elkezdtem helyesnek latni...


Mellesleg en meg ugy vettem eszre, hogy sok kevesbe jokepu srac kifejezetten apolatlan, es tehetne, de semmit nem tesz azert, hogy jobban nezzen ki.


Sok no szidva van azert, hogy a kapcsolatban vagy a hazassagban egy ido utan elhanyagolja magat, es ezt a ferfiak nyomos oknak tartjak arra, hogy megcsaljak a not, vagy alapbol ossze sem jonnek vele. A ferfiaktol ugyanez az igenyesseg vagy jo kinezet miert nem varhato el, hogy megtegye a kulsejeert azt, ami tole telik?


Ha valaki nem jokepu, nem hisztizni kell miatta, mert azzal semmire nem megy az illeto. Hanem el kell fogadni, es maskepp, mas teren vonzoan viselked i. En sem vagyok az a hu de szep lany, en egyaltalan nem latom magam szepnek, megis mindig van korulottem 1-2 pasi, akik szivesen osszejonnenek velem. Mert ok szepnek latnak, es ertekelik a belso tulajdonsagaimat is.


Mellesleg nincs olyan ember, akit MINDENKI vagy szepnek vagy csunyanak lat.

2012. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Régen talán nem számított ennyire, mára viszont odáig jutottunk, h minden nőnek csak és kizárólag a férfi kinézete számít. Nincs olyan, h egy nő összejöjjön olyannal, aki egyáltalán nem jön be neki, az ilyen történetekben mindig sántít vmi (az se véletlen valszeg, h ilyeneket mindig nőktől olvashatunk). Olyan ember valóban nincs, akit mindenki szépnek lát, olyan viszont van, akit mindenki csúnyának, én vagyok rá az élő példa. Nem én vagyok, de őt pl. ki látja szépnek vajon? [link]
2012. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 Macs1209 ***** válasza:
#4: Jar jarnak tuti bejönne :)
2012. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
#4: az ugrott be róla, hogy tuti Photoshop. :D Amúgy vannak ronda nők is, és simán találhat partnert.
2012. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
35%

#6 Vannak ronda nők, csak éppen nekik se kell ronda férfi.

#7 Mi férfiak nem mind külső alapján válogatunk, ahogy ti. Mi képesek vagyunk egy nőnek a személyiségébe is beleszeretni, és akkor külsőre is szépnek látjuk, nálatok viszont ez nem működik. De tudom, a férfinak nincs joga válogatni, a nőnek igen.

2012. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:

8:

Azért őszintén kíváncsi lennék a te személyiségedre... Eddig mást sem olvastam tőleg, csak ilyen és ehhez hasonló válaszokat.

Soha életemben nem láttalak, de azt már tudom, hogy nem vagy szimpatikus! És igen, ennyi alapján ítéllek meg, mert pont ennyit mutatsz magadból MINDIG.

2012. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
Kicsit basztad el utolsó előtti. A férfiak tényleg nem mindig a szépség érdekli, sőt... Ja persze csak mondjuk, ti meg magatokból indultok ki. :-)
2012. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Erdekes, en nem vettem eszre, hogy a legtobb lany altal helyesnek tartott pasik akar ra is pillantananak egy kover, csunya nore:) pedig lehet ertekesebb szemelyiseg, mint a plazap*csa mu baratnoje:)


A kulso megfog, a belso megtart. Ha mesz a buliban, a neked tetszo lanyt fogod leszolitani, nem a ronda koveret, mert senkinek nincs a homlokara irva, hogy milyen szep a belsoje. A kulso megfog, de ha a belso ures, akkor mindegy, hogy kivul milyen.


Nem tudom, mit akadtok fenn ezen annyira, hogy naponta 4-5 ilyen hisztizos kerdes van. Tok termeszetes, hogy szamit a kulso. FERFIAKNAK es NOKNEK is. Hiaba tagadja le barmelyik fel. Ez egy tok termeszetes dolog, nem tudom, minek ennyit elmelkedni rajta. Ha nem szamitana a kulso, mindenki rongyokban jarna, senki nem sminkelne, gyurna vagy jarna szepsegszalonokba. Megis eleg nagy ipar epul ezekre.

2012. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!