Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mióta számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mióta számít a férfi kinézete?

Figyelt kérdés

Persze most nem arra gondolok, hogy ápoltság meg öltözködés, mert ezek természetes, hogy számítanak, hanem konkrétan az arcra - hogy ki milyen "jóképű".

Mostanában, úgy vettem észre, hogy nagyon fontos tényezővé vált a nők párválasztásánál. Régen is ilyen fontos volt?


2012. jan. 22. 10:07
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
#30: öcsém, akkor most elárulok egy titkot: 174 centi vagyok, és nem vagyok hihetetlenül jóképű, mégis dobnál egy hátast szerintem, ha küldenék pár képet a volt nőimről. Pancser. :D
2012. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

31:

Ja, én az ilyen kérdéseket ignorálom, nem vagyok kompetens farokméret-témában :)

2012. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
#33 Akkor küldj, de magadról is :P Egyébként meg nem is úgy gondoltam a 175 centit, h na most 175,1 centisen még simán van esélyed, 174,9 centisen meg már eláshatod magad. Mondjuk 170 centisen már cseszheted.
2012. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
164 centis lanyhoz egy 174 centis pasinak siman van eselye, hagyd mar abba a sirankozast meg az onsajnalatot. Ismerek ilyen alacsony csajt, nem is egyet. Mellesleg en szerelmes voltam egy nalam par centivel alacsonyabb sracba, en 172 vagyok... De nem kellettem neki. Erdekes, az alacsony pasik is valogatnak.
2012. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

Pfff, nekem volt egy 165 centis évfolyamtársam, és most is boldog párkapcsolatban él. A barátnője pedig kifejezetten csinos. Ideje lenne rájönnöd, hogy hiába keresel gyökér kifogásokat, a sikertelenségedért egyedül te vagy felelős, senki más. Ez szól a hozzád hasonló balfékeknek is.


Képeket pedig nem fogok ismeretleneknek küldözgetni, úgyhogy simán csak hidd el!

2012. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

#36 Ott van az a kitétel, h ha nagyon jóképű vagy, akkor van esélyed. Én viszont egyáltalán nem vagyok az, tehát nincs.

#37 Persze h nem küldesz, mert nem tudsz :) Igen, én vagyok a felelős, mert csúnya vagyok. Ha hiszed, ha nem, minden lány a külsőm miatt utasított el eddig, nagy részükről biztosan tudom, a többiről meg sejtem.

2012. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 Macs1209 ***** válasza:
#38 Ugyan tegyél már ki egy képet magadról... Csak hogy lássuk ennek a nagy önsajnálatnak a miértjét.
2012. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
#38: Sajnállak! Szánlak!
2012. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Már többször tettem ki képet, priviben is küldtem. Egyetlen pozitív visszajelzést kaptam, vki azt írta h helyes, és ennyi. Viszont a képek felét se adják vissza a rondaságomnak, volt már 1-2 csaj, akinek képen tetszettem (legalábbis azt mondták), de élőben soha senkinek, nekik se.
2012. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
#40: Talán nem társkeresőn kéne ismerkedni. Másrészt: élőben nem tudtad megfogni őket a személyiségeddel. Ez pedig a te sarad. :)
2012. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!