Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mióta számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mióta számít a férfi kinézete?

Figyelt kérdés

Persze most nem arra gondolok, hogy ápoltság meg öltözködés, mert ezek természetes, hogy számítanak, hanem konkrétan az arcra - hogy ki milyen "jóképű".

Mostanában, úgy vettem észre, hogy nagyon fontos tényezővé vált a nők párválasztásánál. Régen is ilyen fontos volt?


2012. jan. 22. 10:07
1 2 3 4 5 6
 41/54 Macs1209 ***** válasza:

a számozás nem lesz jó, mert törlik a postokat gyorsan...


Nézd, én sem vagyok adonis (ahogy kollega írta), de azért

soha nem volt olyan nőm, akire azt mondták volna hogy csú-

nya. DE PONT EZ AZ, AMIT ÍVESEN LESZ@ROK, mert nekem egy

nőben egy társ kell, nem egy topmodell. Egy mosoly is e-

lég, hogy megfogjon, és a hangsúlyt inkább a belsőre fek-

tetem :) Ott derül ki, hogy valójában ő e az, akit kere-

sek, vagy nem. És lehet akármilyen bombázó, ha belül üres,

nem kell.

2012. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Macs, én is pontosan így gondolkozom :) Kár, h a nők nem.
2012. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

Imadlakemese:

1. társkeresőn nem is tudok ismerkedni, mert meglátják a képemet, és nem írnak vissza (próbáltam)

2. élőben rögtön elhajtanak

3. a személyiség nem számít a lányoknak

4. az amúgy is átjön neten keresztül is

5. ha a személyiségemmel lenne bajuk, akkor barátkozni se akarnának, viszont azt sokan akarnak.

2012. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

jó, de már nagyon unjuk, hogy van 2-3 ember, akik egész álló nap itt sajnáltatják magukat. lecsapnak az ilyen kérdésekre, vagy bármelyik másikra is igazából, és szidják a nőket és a férfiakat egyaránt. a férfiakat azért, mert kigyúrt izomagyak, vagy meg páwák, és mert a sors hogy merészelt nekik helyes pofit adni, a nőket meg azért, mert felszínes ribi az összes, és csak a külsőt nézi.


ha tényleg ennyire ocsmány vagy, itt az ideje, hogy elfogadd, és keress valami más célt az életedben, mint a nőtalálás, mert azzal, hogy naponta több órát hisztizel rajta, nem lesz jobb, mert sajnálatból senki nem lesz veled. miért jó az neked, hogy hirdeted, hogy ronda vagy? legyél már férfi ember, ne pedig egy nagy kupac szánalom.

2012. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Az a baj, h egyszerűen nem tudok lemondani a nőkről. Van aki simán képes leélni egyedül az életét, én viszont nem tudok társ nélkül boldog lenni, pedig muszáj lenne.

Amúgy meg csak válaszolok a kérdésekre a saját szemszögemből, aztán ha vki beleköt, próbálom védeni az igazamat :)

2012. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

mindenkinek magában kéne először a hibát keresni, nem mindig másokban a saját sikertelensége miatt. csak tudod van 2-3 ember, akik kb minden pasizással kapcsolatos kérdéshez felhozzák, hogy jajaja persze, mert a nőknek csak a helyes srácok tetszenek blablablablablabla.


holott a legtöbb ilyen "ronda" sráccal az a baj, hogy görcsösen akarnak barátnőt, és ez messziről süt róluk, vagy hogy valami nagyon nem stimmel a személyiségükben. persze általában tökéletes és hibátlan személyiségnek gondolják magukat. nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki rondának tartja magát, holott tök helyes, csak egyszerűen annyira tutyimutyi, életképtelen és görcsös, hogy nem kell senkinek így...

2012. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

#43: talán nem lelki szemetesládának kéne lenni, hanem vagánynak.


Egyébként:


1. kezdj el sportolni, egy jó test kompenzálhat egy gázabb arcot.

2. legyél sikeres! Menj jó egyetemre, és keress sok pénzt, hogy vehess magadnak BMW-t, így legalább a pénzre hajtó csajoknál lesz esélyed.


Most a te logikád szerint érveltem, szóval ebbe aztán tényleg nem köthetsz bele. :D

2012. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 fehér gandalf ***** válasza:
mindig is számított csak ha pénz nincs akk ezt választják.
2012. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

11:59 Pont fordítva van, mint ahogy te mondod: azért akarunk görcsösen barátnőt, mert minden lány elutasít, így már kb. bárki jó lenne. Ja és ismétlem, soha nem láttam ronda srácot bnővel, akármilyen laza és életképes is legyen az illető. Bár aki ronda, az tényleg ritkán szokott ilyen lenni, mert a sok visszautasítás elveszi minden önbizalmát.

12:00 Köszi, nekem is ez a tervem (2.), bár a meggazdagodás nemcsak rajtam múlik, de azért hátha sikerül.

2012. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

"már kb. bárki jó lenne"

Na ezzel nagyon beletrafáltál. Egy csajnak se kell olyan pasi, akinek "bárki jó lenne". Azt akarják, hogy ő kelljen nekik, azért, amilyen, nem azért, mert a pasinak már annyira kéne egy nő. Egyszer egy lány konkrétan mondta is nekem, hogy azért nincs soha kapcsolata, mert akárhány sráccal megismerkedik, azt látja rajtuk, hogy a srácnak mindegy, csak legyen végre egy normális barátnője, és neki ilyen pasi nem kell.

2012. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!