Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (túl rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (túl rövid)

Figyelt kérdés
Szóval.. Egy lánnyal meg ismerkedtem facebookon és elkezdtünk beszélgetni naponta.. Nagyon jóban lettünk és megtetszett.. Csak nagyon messze lakik.. (357km) Amikor már több napja beszéltünk, elkezdett ilyen szerelmes idézeteket ki irogatni.. Mi után megkérdeztem ezt a dolgot: "Tetszik egy lány.. szerinted hogyan valljam be neki? nem akarom csak úgy oda mondani, hogy hé' tetszel!" utána mondta rá, hogy egyszerűen mondd el neki.. utána rá pár percre ezt látom az üzenőfalán: "a végsőkig elmegyek, hogy bizonyítsam, megvagyok nélküled !;)" Szerintetek én is tetszek neki?? És ezt azért írta ki mert azt hiszi, hogy van más lány az életemben? Segítsetek légyszi, nagyon tetszik..:/
2012. jan. 22. 17:28
 1/4 pqpqpq ***** válasza:
hogy ti mennyire szeretitek bonyolittani a dolgokat... miert nem tudod egyszeruen meg mondani neki es nem nekunk hogy o be jon neked?
2012. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondtam neki.. megmondtam neki már.. csak.. akkor elment.. és kérdeztem hogy akkor most mivan.. de nem válaszolt.. most megint mondjam el neki??
2012. jan. 22. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem fogom megérteni, hogy tetszhet meg úgy valaki, hogy még soha nem láttad élőben?!
2012. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem is neked írja ki :) De ha egyenesen megmondanád , akkor te is tisztába lennél az érzéseivel...
2012. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!