Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik neten ismerkedtek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik neten ismerkedtek meg, az elso " igazi" randi elott mennyire izgultak?

Figyelt kérdés
Mennyire voltatok izgatottak? Milyen kérdések fordultak meg a fejetekben? Konnyen megismertétek a masikat? Nagyon nagy a csalodas esélye? Ha valakinek van vicces sztorija jol / vagy épp nagyon rosszul sikerult elso talalkozasrol a valosagban, megosztana velunk? Koszi!
2012. jan. 22. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan. Megpróbáltam pár poénnal oldani a hangulatot és végig fostam a szót, pedig egyáltalán nem jellemző rám. Csak azután adott lejjebb a szívverésem, miután elváltunk.
2012. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon izgultam. Nem is jött be a csaj, de én sem neki. Azért barátságban váltunk el. Ma is jó barátok vagyunk, bár már megnősültem.
2012. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Párizsban láttam először, mert egy közös kiránduláson voltunk, amikor hazajöttünk bejelölt "MyVip"-en, én felvettem MSN-re, ott beszélgettünk, 2 napra rá találkoztunk és azóta is együtt vagyunk :) 1év 8 hónapja :).

A találkozás előtt nem igazán izgultam, mert nagyon biztos voltam magamban, Ő szerintem izgult mert egy kis csendes aranyos lány, majd megkérdezem és leírom ide :)

17/F

2012. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
200/130 120
2012. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszi szépen az eddigi valaszokat! A kommentekbol itélve tehat nem lesz ciki, ha én egyenesen defibrillatorral megyek az elso randimra Vele XD XD
2012. jan. 22. 19:13
 6/17 anonim ***** válasza:
Neem. Nyugodtan vigyél defibrillátort, vagy pakold gyorshívóra a mentőket.
2012. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Uhh... hát az illető 250km-re lakott, akkor még úgy gondoltam, hogy működhet ilyen távolsággal... Fél év netes ismerkedés után találkoztunk. Hogy ne legyen túl egyszerű, az édesanyja ragaszkodott hozzá, hogy bemutasson neki és náluk egyek. Értitek? Nem elég, hogy idegeskedem a lánnyal való tali miatt, még akkor találkoznom kell anyuval is és ennem is kell a főztjéből :D. Baromira remegett a térdem... meg mindenem. :D

Aztán egy másik lánnyal 3 hónap után taliztam, nála már lazább voltam, de késett a vonatja 1,5 órát és én meg idegeskedtem, hogy miért nem jön el. Eléggé izgultam itt is. Aztán másik lánynál is, és utána is... azért már nem "félek" annyira mint az elsőnél, de az izgalom megmaradt.

21/F

2012. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Borzalmas volt.:D

Úgy kezdődött,hogy látott a városban,közös ismerősünk is van mint kiderült,így bejelölt egy közösségi oldalon,írt levelet,majd msn csere és ott beszéltünk.Aztán a találkozón nem volt kb semmi közös téma,volt kínos csend is.Én nagyon izgultam,ő is egy kicsit.Ennyi a szori röviden,azóta egyszer beszéltünk.:D

20l

2012. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fuuu, utolso, ez az anyucis sztori kissé odatett ... Nekem olyan " olasz familia" feelingje volt, ahogy olvastam a soraid, a "mamma" foztjébol enned kell..A papa nem allt véletlenul folotted egy karabéllyal, obégatva: " marpedig feleségul veszed a lanyom? " :D ( Ha pasi lennék, nekem is remegett volna térdem-mindenem)
2012. jan. 22. 19:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem, az anyukájával élt, apukájának nem mert bemutatni mert "kiszámíthatatlan". :D
2012. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!