Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányok, akik nem vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok, akik nem vonzódnak a saját nemükhöz! Ti milyen indok, esetleg áldozat érdekében csókolnátok meg egy másik lányt vagy szexelnétek vele?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akiknek semmiféle szexuális vonzalmat nem jelent egy egy másik lány, mégis megcsókolnak csajt vagy szexelnek vele, ennek nagyon sokféle indoka lehet: pénz, filmszerep (pl egy dráma fontos pillanata lehet, sokkolhatja a nézőt és fontos a hatás érdekében), kíváncsiság, empátia, táncos munka része, egy férfi figyelmének felhívása stb...


Ismerek olyan lányt akinek nem vonzó egy másik nő, mégis, vigasztalásképen megcsókolta a barátnőjét, mert ő szeretettre és megértésre vágyott, ugyanis a barátja nagyon-nagyon csúnya dolgokat tett vele. Azóta sem csókolt nőt a barátnőm, nem is szeretne, de úgy érezte, a szíve ezt diktálja, s teljes mértékig sikerrel végződött a dolog, nagyon hálás érte a mai napig az alany.


2012. jan. 23. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Ugyan micsoda badarság.

Nőből vagyok, és előbb megnézek egy szép nőt, mint egy helyes férfit. De a pasikat szeretem, és nem csókolóznék nővel. A szeretet ki lehet fejezni egy öleléssel is.

2012. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

14:10


Valóban lehet öleléssel is, sőt, én is így tettem volna! De annyira maga alatt volt a lány hogy "Egy ilyen drasztikus lépés nagy segítség volt a lánynak". (Ő így fogalmazta meg) Furának fura lépés volt tőle, de én mégis nagyra tartom ezt a tettét, hiszen voltaképpen egy áldozatot tett barátnője miatt. Nem önmaga miatt tette, hanem azért hogy a másikon segíthessen, ami sikerült is! Szerintem ez egy nemes gesztus volt részéről. (És most természetesen nem azt mondom, hogy minden barátnő smárolja le egymást ilyen helyzetben, mert az valóban baromság lenne)

2012. jan. 23. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Na én azt én semmi pénzért nem nyúlnék nőhöz... Sokszor gondolkodtam rajta már, hogy mi lenne, ha csak egy napra-hétre férfitestben élhetnék... Én bizony akkor sem mennék csajozni, tuti, hogy b**zi lennék :)

Undorodom a női testtől, igazából ölelgetni sem nagyon szoktam a barátnőimet sem, mert kényelmetlenül érzem magam, ha érzem a mellüket.

A saját testemmel nincs bajom, simán magamhoz nyúlok, de az azért mégis más... Nem arra izgulok akkor sem, hogy úristen, női test, hanem használom a fantáziámat, avagy nézek valami videót - amiben még véletlenül sincs leszbikus jelenet.

21/L

2013. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!