Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg hülyítésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg hülyítésnek számít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek nagyon tetszem, de én nem akarok tőle semmit. Szoktam neki bókolni, ő is szokott nekem, néha hősömnek szólítom, és belementem egy találkozóba amire végül is nem mentem el. Aztán le lettem tolva, hogy minek hülyítem ha nem akarok tőle semmit. Szerintetek jogos?
2012. jan. 24. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
jogos...legalább szólhattál volna neki, hogy figyi bazz nem megyek
2012. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
ez ariszmetonika! nem hülyítés!
2012. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha te hívsz el valaki egy találkozóra és nem megy el, nem is szól... Majd megtudod, mennyire jogos! Valószínűleg hatalmasat csalódott benned, szerintem mondd el neki az igazat, mit (nem) érzel.
2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak mond meg neki hogy most mégse jó! És néha kicsit érzékeltesd hogy nem akarsz tőle semmit!!!!
2012. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak, mond hogy "most nem alkalmas" ha már egyszer megígérted neki, hogy találkoztok. Ha nem akarsz menni, akkor meg ne ígérd meg, mert ez így mocsok dolog.


25F

2012. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé jogos és ezzel azt üzented, h, bár nem tetszik, de azért azt nem bánod, h ő körülugrál. Nem a legjobb üzenet. -.-"
2012. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
hmmmmm. de ismerős ez nekem....
2012. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!