Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tipikus női szokás, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipikus női szokás, hogy az átlag pasikat nem veszik észre, csak az ilyen William Levi, vagy hasonlóan menő és jóképű és gazdagokat?

Figyelt kérdés
Levy csak egy példa volt, ha valaki azzal jön, hogy nem jön be az egy buta liba, mert nem pont rá gondoltam, csak ilyesmi kaliberű vagy pl Matthew Macconaughley (vagy hogy kell leírni nem tudom).
2012. jan. 25. 15:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2012. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%

Srácok! nem veszitek észre, hogy mennyien sírnak itt hogy a csajok nem veszik észre őket? Nektek kell tenni érte, hogy számítsatok valamit a csajoknál. Kinek van kedve egy

átlagos, unalmas palival élni? Ne várjátok a sült galambot.

Gyerünk! Bele a közepibe, mint a kurucok!

2012. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Na mi van, ennyire unatkozol? Egyébként mitől lesz jobb hogyha azt mondják neked, hogy igen? Mert nyilván sok pasi fogja mondani de az miért lesz jó?
2012. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
2. Hagyd abba a baromságot. Én teszek egy lányért. de ha nem jövök be akkor hiába pörgök, ő nem pörög velem. Mindig pofára esek a külsőm miatt. Ez a hazugság csak azoknak van kitalálva megint, durr a közepébe, legyél pörgős, legyél férfi stb duma, akik elfogadhatóan néznek ki egy lány szemében. A többi meg mellébeszélés. Hiába mondom neki, hogy gyere e l velem hétvégén, ide meg oda mert oltári buli lesz, ha nem tetszem neki. Vagy hagyjam figyelmen kívül ezt a dolgot és addig le sem másszak a csaj nyaggatásáról még el nem jön velem? Mert csak ez az egy lehetőségm marad az összes lánynál, hogy szinte rá kell erőszakolnom magamat.
2012. jan. 25. 16:03
 5/40 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus férfi szokás, hogy az átlag lányokat nem veszik észre, csak az ilyen Jessica Alba, vagy hasonlóan szexis, formásakat?
2012. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes, én aztán nem vagyok az a modell meg a húúú de fas*a csaj. És nincs barátom, még nem is volt, mégsem oltom a fiúkat.
2012. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
56%
Ez a kérdés visszafelé is igaz!!! Ti meg csak a Paris Hilton, meg Kim Kardashian, meg Jessica Biel szerű csajokat veszitek észre!!! Ennyi :D
2012. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Te észreveszed az átlag nőket? Gondolom igen...
2012. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Te hol látsz William Levy típusú pasikat? :DDDDDDD

én még egy ilyet se láttam!

2012. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Számoltam. 186 vagy 187 lánynál próbálkoztam eddig, hol fürdőben, hol könyvtárban, hol utcán, hol vonaton, hol neten és még sorolhatnám. Mindig nem és nem volt a válasz, cvagy max barátok. Pedig nem is a legjobb csajokra startoltam, hogy ezt érdemelném. Akkor mi a fenéről beszljünk ember, hogy durr a közepébe? Előbb élld már át a helyzetemet ennyi visszautasítás után hogy állnál fel a padlóról basski?? Több lány írta már ide, hogy 2-3 szor próbálkoztak be pasinál és pofára estek. Ti feladjátok 2-3 után, mi meg ne adjuk fel pl 180 néhány után. Ne írd, hogy keress tovább, mert ha 187 ből egynek sem kellettem, akkor valami gond lehet. Ép ésszel erre gondolok. De ha te azt mondod, hogy jincs gond meg rossz lányoknál próbálkozol, akkor a te fejedben még nagyobb gondok lehetnek mint az én külsőmmel.
2012. jan. 25. 16:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!