Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és tetszik egy 15 éves lany. Suliba meg suli utan szoktunk ökörködni de ennyi. Szerintetek mit kelllene csinalni hogy jarjon velem? (normalis kommenteket pls)

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
randizz vele hivd meg valahova moziba ,sétálni és utana mond meg hogy mit is érzel
2012. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
VICCEN KÍVÜL: 13 évesen legozz, ne csajozz. Főleg ne 15 éves után... még gyerek vagy, ő meg már kivirágzott.
2012. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek: csak kezd kivirágozni. Különbség.
2012. jan. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elhívhatod moziba, beülni valahova stb. ;)
2012. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindketten gyerekek vagytok sztem hagyd ez a járás dolgot,te meg még abszolút kisfiúnak számítasz,egyikőtöknek sem való a járás
2012. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!