Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Ha igen akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik, de most szakított a barátnőjével. Néha azt veszem észre mintha engem nézne, de nem vagyok benne biztos. Egyik nap ültem az ablaknál és jött el előttem, megállt, engem nézett és úgy tűnt mintha gondolkodna, de aztán továbbment és leült az ablak másik végéhez. Meg még volt olyan, hogy mosolygott és úgy tűnt mintha rám mosolyogna. Most nem tudom, hogy bejövök-e neki vagy mi van.
2012. jan. 26. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
menj oda és kezdj el beszélgetni vele. a stílusából egyből le tudod majd szűrni hogy bejössz-e neki
2012. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát megpróbálhatom de vele szemben egy kicsit félénk vagyok, meg az osztályomban a lányok folyton körülötte vannak és beszélgetnek vele... volt amikor leveleztem vele órán és remegett az egész testem. xD akkor mi lenne ha személyesen beszélnék vele. húú hát nemtom, majd megpróbálom. :)
2012. jan. 26. 21:19
 3/8 Kennny válasza:

Egyet értek az első kommentelővel. Kérdezz rá. (:

Legrosszabb esetben nemleges választ kapsz... de mégis csak jobb mint a bizonytalanság. :)

2012. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dugj vele.
2012. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
deh persze. am meg most az volt, hogy a táskámba volt a naplóm, benne a srác neve hatalmas betűkkel és egyik otársam elolvasta és elmondta mindenkinek. a bnőm mondta h a srác nevett rajta, de aztán nem is foglalkozott vele...://
2012. jan. 27. 16:27
 6/8 A kérdező kommentje:
most akkor mivan?://
2012. jan. 27. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Halottál már Sir Moke Shag legendájáról?
2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem?! xd
2012. jan. 29. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!