Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak gyakran nem lépnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak gyakran nem lépnek, nem mondják el mit éreznek, megvárják amíg a nő beléjük habarodik. MIÉRT? És ezt hogyan kivitelezik?

Figyelt kérdés
Ha valaki ezt alkalmazza, mesélje már el, milyen férfi elv ez?
2012. jan. 26. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
önbizalom és egó növelő lépés :)
2012. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem akarják hogy a nő hülyét csináljon belőlük! Olyan.
2012. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mármint ha már kapcsolaton belül vagytok és úgy nem lépnek ugye??


- Mert van aki büszke hogy ő megmondja h szereti...

- van aki ezzel éri el hogy a nő számára még mindig érdekes és titokzatos legyen..

- van aki nem meri elmondani kimondani lépni megtenni dolgokat mert fél h a csaj nem úgy érez és a csaj elhagyja őt...

2012. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az ismerkedés idejére gondolok.


Amikor tudja, hogy kell a nőnek...ő is kedveli a nőt, de mégis vár. Mi a fenére? :D

2012. jan. 26. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:

kérdező!


számomra nem egyértelmű


ezt a már kapcsolatban lévőkre érted vagy azokra a férfiakra, akiknek pl. tetszik egy nő, és nem mondják el neki, stb. ?

2012. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát régebben a srác járt udvarolni a lányos házhoz. Ma a lányok lépnek, mert egy csomó srác mamlasz. Én szégyellném magamat a helyükben.
2012. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű, mint az egyszer-egy... Ő tudja mit akar. Elindítja a dolgot, majd kivár. Ha pedig majdan látja a lány részéről is a hajlandóságot akkor tovább görgeti a cselekményt. Felesleges egyfolytában ütni a vasat és kész tények elé állítani a másikat...

Amúgy pedig, ha belehabarodik a lány mégpedig úgy, hogy ő kivárta ezt, akkor tuti, hogy tett is érte valamit, mert csak úgy magától nem történik ilyesmi. Vagy ha igen, akkor azt ugye nem várja, hanem váratlanul éri.

Szóval el kell hinteni pár infót, majd hagyni hagy dolgozódjon fel 1*, 2*, 3*.. sokszor. Aztán a lány úgy is reagál majd rá. És, amíg békén hagyja és vár, a lány beleszeret egy általa felállított gondolatba és már kész is. És egy szerelmetes ember sok mindent máshogy él ám meg, szóval még ha fele sem igaz annak, amibe a lány valójában beleszeretett, akkor sem fogja észrevenni csak miután lecseng a dolog. De addigra viszont már valószínűleg megszokják egymást és együtt maradnak valameddig...

2012. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az ismerkedésre gondolsz, akkor szerintem az a gond, hogy sok férfi amíg nem tudja, hogy ő is tettszik a hölgynek, fél, hogy megalázzák, vagy éppen nagyon pofára esik, mert sajnos sok olyan nő van akitől egy férfi szeretne valamit, és neki nem tettszik, nagyon durván és megalázóan küldi el egy hidegebb éghajlatra... (saját tapasztalatból mondom, én se merek lépni, amíg nem vagyok benne biztos, hogy kedvel az illető)
2012. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi elég jól néz ki, előbb-utóbb úgyis belehabarodik a nő. Ha nem néz ki jól, akkor meg hiába csinál bármit, úgyse fog elérni semmit. Na így kivitelezik :)
2012. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó gondolat nem állja meg a helyét mindenkinél.


MIért is?


1. Én még soha nem szerettem bele egy külsőbe

2. Kétszer is olyan embert serettem, akinek a külseje soha nem jött be nekem, de a lelke megfogott , egyre jobban és ezáltal elfogadtam, megszerettem a külsejét.


És miért van az, hogy tudjátok a másikról, hogy kedvel, ti is őt, mert annyi energiát pazaroltok rá, naponta felhívjátok stb, mégsem mondjátok el, hogy fontos nektek? Ilyenkor vártok? Próbáljátok a lányt jobban kiismerni?


És mennyire gond, mennyire tesz bizalmatlanná, ha a nő pl 7 évvel fiatalabb?

2012. jan. 27. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!