Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti mennyire érzitek meg valakiről, hogy meleg-e? Hogyan bizonyosodtok meg valakiről, hogy meleg-e? Ti milyen jelet küldtök annak akiről szeretnétek, ha tudná?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Beépített b*ziradar van a spéci feketepiacos ájfón-omban.
2012. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Homo Phil ***** válasza:
100%
A legtöbb meleg ösztönösen meglátja-megérzi azokat a jeleket, melyek alapján nagy valószínűséggel tudja-látja, hogy az illető meleg-e. Ez egyébként nem misztikum, hanem konkrétan mérhető, vizsgálható jelenség. Itt olyan dolgok játszanak szerepet, mint pl. a nézés iránya, tartama (tizedmásodperces eltérések), gesztusok és más metakommunikációs jelek. Ezek igazak a férfias típusú melegekre is. Persze ezt a jelzésrendszert értelmezni is nem minden meleg képes...
2012. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem hálaég működik a radarom....:) Én pl. nézéssel szoktam jelet adni a másiknak, ha meleg akkor rájön, hogy miért nézek hosszan a szemébe... ha nem meleg akkor úgy sem tudja értelmezni eme "rejtett jelet":)
2012. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban létező dolog ez a radar. :) Sajnos nálam még nem működik tökéletesen, ha véletlenül egy heterónak nézek hosszabban a szemébe, akkor rögtön furcsa, lenéző vagy fenyegető tekintetet kapok viszonzásul.
2012. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én iylenben nagyon nemvok jó..volt h már elnéztem és majdnem megvertek :O már ilyennel nem nagyon próbálkozok
2012. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
17/f
2012. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van egy srác, akiről lerí, hogy az, de olyan helyen találkozom vele, ahol az ilyesmit nem tesszük az ablakba. De azért meg fogok bizonyosodni.


A gaydar nálam akkor működik jól, ha nem csak meleg az illető, hanem van kölcsönös szimpátia is.


Nézni meg mindenkit szoktam, de csak ott, ahol nem lehet verekedni.

2012. jan. 30. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
de miért? nem tudhatod h ki agreszív és ki nem...
2012. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-2 év alatt kifejlődik :D nálam müködik :D
2012. febr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!