Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hívják "életnek", ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívják "életnek", ha valaki aktív szexuálisan?

Figyelt kérdés

Egyre többet látom, hogy ha valaki megkérdezi, hogy gáz-e, ha xy évesen szűz (főleg 20 fölött), akkor azt írják, hogy ideje elkezdeni élnie.

Az más kérdés, hogy már nagyon idegesítő a napi 50, hasonló jellegű kérdés, de ettől tekintsünk el.


Szóval én például jól megvagyok szex és bulizás nélkül, akkor én - a legtöbb korombeli szemében - egy unalmas ember vagyok, akinek úgymond nincs élete?


2012. jan. 28. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
nem,szimplán kerülöd a jó dolgokat,mert a szex jó,mondom én ezt szüzen ,eddig érted?tehát a szex jó,te nem szexelsz,mi az oka?ha valaki 20 felett aztmondja hogy őcsak komoly kapcsolatba akar sexelni,akor az hazudik,mert nemvolt 20 évig komoly kapcsolata?akkor nemis lessz,mert randa,jó nemaztmondom,sok csaj van aki 20 éves és nemvolt még kapcsolata,DE LEHETETT VOLNA NEKI.aZOKBól lesznek a munkamániás frigidek hála a feminizmusnak.
2012. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nézd ha tudsz összehasonlítást tenni, mert mondjuk egykor bulizós voltál, és aktív szexuális éltetet éltél, de te mégis ezt az életformát választottad, akkor valóban, saját döntés


a kezdjél el élni azokra vonatkozik, akik meg se próbálnak mondjuk barátnőt szerezni vagy barátokat, akikkel elmennének jól érezni magukat, hanem otthon kushadnak ijedten és bemagyarázzák maguknak, hogy ez nekik így jó, végülis minek barát/barátnő


pedig csak félnek

2012. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

én eddig nem sok 20 feletti szűzzel találkoztam aki jóképű lett volna.Sőtt.......1 szűz férfit ismerek csak,nos,ime a bemutatója:anyuci pici fia,nemdolgozik kockafej,fojtassam

a bemutatóját?....

2012. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk a barátok az télleg kamu,manapság nincsenek igazi barátok.
2012. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam bulizós, de mondjuk eljárok sportolni (csak kikapcsolódás szintjén), van hobbim, szóval nem vagyok otthonülős, kocka meg végképp nem. Magyarul jól érzem így magam.
2012. jan. 28. 11:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor minek teszed fel a kérdést? tudod, ha nem zavar valamilyen szinten, akkor fel sem merül benned...
2012. jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
zavarja őt,csak kamuzik,még magának is,minden férfi akar kefélni.
2012. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert - mint fogalmaztam - egyre többet látom ezen az oldalon, s érdekelt a véleményetek.
2012. jan. 28. 11:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert valakinek az az élet, hogy bulizik, és szexel.

Valakinek a házasság, a gyerekek. Valakinek meg a munka, és no család.

Ilyenek vagyunk!

Nekem az első kapcsolatom 20 évesen, vele vesztettem el a szüzességem, családom van, és soha nem bántam meg, hogy nem "éltem". Nekem nem a felelőtlen szex, bulizás, ivás az élet, hanem a családom!

32/F

2012. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én se hiszem, hogy téged ez kicsit se zavar, hisz akkor ez a kérdés nem foglalkoztatna, csak magadban jót mosolyognál rajta, hogy mások ezt hívják "életnek".

Egyébként elhiszem, hogy jól megvagy így, de egy kapcsolat, és igen a szex is sokat hozzátenne az életedhez, ebben biztos lehetsz! :) Nem kell ehhez bulizni, ha valaki nem olyan típus, a szórakozásod megvan így is, hisz jársz sportolni...stb

De az életnek ez is része, sőt egyfajta célja, hogy megtaláld a társad, akivel utána le is fekszel, mert ez egy jó dolog... Ezért tanácsolják ezt sokan, mert amíg ki se próbálod, nem is tudod mit veszítesz! Persze egyéni döntés, de ha teheted, törekedj erre, hogy megismerd, mert tényleg neked lesz jobb! :)

2012. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!