Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek nem e valamilyen betegsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nem e valamilyen betegségem van-e?

Figyelt kérdés

szóval, még nem volt nemi aktusom, de észre vettem egy ilyet hogy néha ha pisilnem kell akkor olyan érzés van a hugycsőben mint ha még lenne ott valami folyadék, de nem tudok vizelni, meg néha picit mintha viszketne, persze ez ritkább, viszont az nem ritka hogy a lábam közt a here zacskó alatt viszketni szokott. elsőnek akkor vettem észre ilyen tüneteket amikor maszturbáltam 2x egymás után és aztán lett ilyen tünetek

F


2012. jan. 28. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
az ondó bennmarad a húgycsőben. a magömlés utáni első vizelés mindenkinek mindig nehézségeket szokott okozni. viszketni meg a túl sok huzigálástól szokott. Teljesen normális.
2012. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

viszket a p.csöm, megvakarom,

mégpedig ott, ahol én akarom

2012. jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is van néha,ez normális
2012. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a here keménységének és méretének mik a normális adatok?
2012. jan. 29. 00:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb inkább a nyelvtankönyvedet lapozd végig, utána ráérsz a golyóid keménységével foglalkozni.
2012. jan. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bazz a golyók meg hőmérséklettől változnak, van amikor full kemények a zacsival együtt, van amikor meg csak úgy lógnak... hány éves vagy ,hogy ilyen retardált kérdéseket teszel fel?:D
2012. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Don Garcia

ne itt jáccd a tanárt hanem a való életben ;)

köszi a válaszokat

2012. jan. 29. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!