Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet utálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet utálni a nőket?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azt szeretném kérdezni,h veletek még sosem volt úgy h azt gondoltátok volna h utáljátok az összes nőt?

Mert nekem most már nagyon ez az érzésem,hiszen az összes 1 nyávogós hülye k.ur.va,akinek csak pénz kell meg fa.sz,meg jópasi,határozott,kedves,humoros,meg ilyen fa,szságok!!

Tisztelet a kivételnek,ami manapság sajnos nagyon ritka!

20/F


2012. jan. 29. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet
2012. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nőket igen, szexet nem.
2012. jan. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Nem szabad általanosítani egy-egy esetleg csalódás miatt... senki sem utálhatja az egész női nemet csak azért, mert neadjisten' egy-két példány kibabrált vele... vannak még normálisak... mondom ezt pasiként, úgy, hogy 2 éve szingli vagyok. Szóval vannak, csak nem egyszerű kifogni őket. :))


23/F

2012. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag meglehet de baromsag.

Nekem az ellenkezo a tapasztalatom 99%uk hihetetlen kedves es egyutterzo csak hozzaallas kerdese. Csak meg kell erteni az o gondolkodasukat, akar segiteni elohozni az anyagias kulso alol amilyen valojaban. 20f

2012. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen?

Nyilván nem vagy egy Quasimodo, azért látod így.

Én utálom mindet!

Hé, r!bancok! Tudom, hogy ti is benéztek ebben a kérdésbe.

Remélem az "alfahímek" kihasználják mindegyikőtöket!

2012. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányok angyalok, mindegyik!!
2012. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5# ha ribancnak szolitid oket vagy gondolsz rajuk, ne csodalkozz h ezt kapod vissza
2012. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen!
2012. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen,mert kevés normális ember van a földön.Ez van.Biztos te is idiótákkal voltál körülvéve.Én is.De olyan is van,hogy az összes pasit megutálja az ember,mert tahók,lekezelőek(tisztelet a kivételnek).Én az utóbbi időben sajnos csak ilyenekkel találkoztam:(22l
2012. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!