Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok az ilyen lányokról? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Nektek egy ilyen fajta lány

"én

rendszerint "elbújok" a világ elöl...imádok egy könyvvel erdőbe

menni ahol nincs senki...és annál szebb, nyugodtabb dolog nincs a

világon..."

nem ér többet mint a mai átlag, diszkóban táncoló, miniszoknyás csajok?

Vagy nektek csak az jön már be aki minden hétvégén részeg és bulizik?

mert a tapasztalatok szerint, igen...:(


2012. jan. 29. 02:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
azért aközött, hogy valaki antiszoc, és nem nagyon kommunikál emberekkel, meg hogy minden héten részegen kavar másokkal a diszkóban, elég sok lépésnyi különbség van.
2012. jan. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy az ilyenekkel nem találkozunk, pontosan a fentebb leírt indokok miatt... Ha elbújik a világ elől, akkor nem tudok róla, eleve nincs hogy érdekeljen.
2012. jan. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen lányt keresek... akinek kell egy kis magány is, intelligens, szeret művelődni / van vmi hobbija, amihez meg persze szabadidő kell - és néha eltűnni a világ elől... :)


Szóval nálam sokkal többet érsz, mint az idejüket minden hétvégén alkohol & buli társaságában elütő csajok, akik mást nem is tudnak magukkal kezdeni... :)


23/F

2012. jan. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

jobban érdekelne, persze, de ha elbújik, akkor nehéz megtalálni, közben meg, lehet sokkal többet tudna adni:) csak kell valaki aki ezt felszabadíthatja benne gondolom nekem tetszik erdőben könyv a kézben:)

23F

2012. jan. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszene egy ilyen lány. Nagyon.


Kár, hogy én nem tetszenék neki :(

2012. jan. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért gondolják ezt sokan, hogy nem tetszenétek az ilyen lányoknak?
2012. jan. 29. 02:34
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Extrovertált személyiség vagyok. Nem illenénk össze.

És ne általánosíts. Nem mindenki részeg és bulizik, akinek vannak barátai, szeret más emberek társasáfában lenni.


Egyébként pedig: egyik ember sem ér többet a másiknál. Lehet, hogy egyeseknek mások szimpatikusabbak, de ez nem teszi őket többé. Se másokat kevésbé emberré.



23F

2012. jan. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Én is minden hétvégén eljárok bulizni,de azt csak azért,h kiengedjem a gőzt....az ottani lányok számomra túl közönségesek, én a komolyabb,kedvesebb, értelmesebb,intelligensebb, csendesebb, rejtélyesebb lányokra bukom.:))
2012. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyan annyit er

De szimpatikus, en is szeretek az erdoben setalni

2012. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem bukok se a ribancokra, se a parti állatokra, viszont a Goth, Emos, és antiszociális lányok se érdekelnek. A kettő között kéne egy normális lányt találni, de ilyennek semmi képpen nem járnék, eleve nem szeretem az erdőt...


Ha a kettő között választani kéne akkor már inkább a parti állat, mert egy hogy azok általában jól néznek ki, meg legalább fel lehet velük vágni, aztán majd csak jön egy normáis lány.

2012. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!