Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 év korkülönbség sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év korkülönbség sok? Működhetne egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én 16 éves lány vagyok,Ő 32 éves férfi.3 hónapja ismertem meg,apával egy irodaházban dolgoznak(mind a ketten ügyvédek) és nagyon tetszik,sportos,elegáns és mindig kedves velem.Most pedig mintha Ő is érezne valamit(ezt pár dologból következtettem),bár nem tudom...


Szerintetek működhetne egy kapcsolat?


2012. jan. 29. 10:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Próbálok kedves lenni, de lehet megsértelek.

16 vagy. Sok szempontból még gyerek. Ő az apád munkatársa. Tessék itt van két ok, ami miatt lehet veled kedves.

Miből következtettél?

2012. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mukodhet, ez a nagy korkulonbseg nem vall egy egeszseges parkapcsolatra. Mondjuk ki, te meg egy kislany vagy 16 evesen, o viszont mar egy erett ferfi akinek ennyi idosen mar a csaladalapitason jarhatnak a gondolatai, nem pedig egy kislanyon akit terelgetnie es segitenie kell az eletben. Lehet, hogy rosszul ertelmezted a tole kapott jeleket es csak kedves akart veled lenni, mert kizartnak tartom, hogy egy erett ferfi nokent tudna râd nezni.


Bocsi nem megbantani akarlak, de ez igy van, ebredj fel a tunder mesebol! :)

2012. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ebben a formában sok a 16 év, de egyébként igen, működhet úgy 4-5 év múlva. Valahogy nem tudnám elképzelni, hogy egy érett 32 éves férfi egy nála fele annyi idős lánnyal kezdene. Neki már teljesen más ambíciói lehetnek, valószínűleg szeretne gyereket, feleséget stb. amit egy 16 éves lány nem tud neki megadni. Valószínűleg azért kedves veled, mert az apukád kollégája és kedvel is.
2012. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Par even belul majd rajossz, hogy most erettnek, ugymond felnottnek erzed magad, de ez kozel sincs meg igy. Hidd el, a sajat korosztalyodbol eredmes inkabb part valasztani ilyen fiatalon, nem apukad ismerosei/munkatarsai kozul..
2012. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

ha van egy kevés eszed nem mész bele semmibe,akkor sem ha ő akarja. (Bár ezt kétlem- nem mintha amostani 30 as férfiaknak nem lenne szokásuk tinilányokat hülyiteni,csak apád miatt)

Nem működne semmi. és apád munkatársa,meg akarod verewtni magatokat apáddal? avgy őt bajbasodorni? ugye nem.

2012. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ennek nem lesz jó vége. Szerintem apád szétszedne téged is, de a kollégáját biztosan.


Naiv kicsi lány, felejtsd el a dolgot.

2012. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Abból következtettem,hogy pénteken összefutottunk a belvárosban és elhívott sütizni,beszélgettünk és utána hazavitt és mondta,hogy talán ezt majd megismételhetnénk és éreztem,hogy stíröl(ezt valahogy mindig megérzem).Meg pl. ha ott vagyok,ahol Ő,akkor érzem,hogy néz,de ha odanézek,akkor elfordul.

Nemrégen volt a névnapom és vett egy elég drága nyakláncot és egy parfümöt...Tudom,hogy ez nem akkora dolog,de nekem jól esett,mert éreztem,hogy gondolt rám.

Ráadásul most szakított a barátnőjével...


Nem akarom,hogy baja legyen a dologból,de nem tudok mit csinálni az érzéseimmel...

2012. jan. 29. 10:39
 8/24 anonim ***** válasza:

Öccsém, de tipikus húzás ez a palitól! Kis ajándék, mosoly, és már hanyatt is estél.

Tényleg ne keresd magadnak a problémát, meg apádnak se, mert akármilyen jól is keres, nem könnyű új munkahelyet találni manapság. Meg azért arra is gondolj, hogy a dolog az ügyvédi kamara fülébe juthat - hiszen ki adna hitelt a szavának egy ilyen botrány után?


Arra meg mi a garancia, hogy igazat mond? Tuti, hogy hazudik a pasi.

Gondold el, te mit csinálnál a pasi barátnőjének a helyében, ha rámászna a palidra egy csitri, vagy rosszabb esetben apádra? Nem lennél mérges, hogy belerondít az életedbe?

2012. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

ez kizárt dolog te egy kamasz gyerek v agy,ő egy középkorú férfi,abszolút nem vagytok egy szinten,bár ha veled kezdett nem lehet túl értelmes(ezt arra értem hogy egy gyerekkel)

kedves veled mert apukád munkatársa,hidd el nekem ez veszett ügy,túl nagy köztetek a szakadék max egy dugás erejéig használna

2012. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én is ugyan ilyen cipőben járok, szerintem próbáld meg, de nagyon vigyázz, tudod mire gondolok.
2012. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!