Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Szerintetek mi legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Szerintetek mi legyen a sráccal?

Figyelt kérdés

1 éve már majdnem összejöttem vele, de a találkozó napján (amikor már ott voltam) bejelnetette, hogy ő most nem ér rám mert elkíséri az exét XY helyre mert még tetszik neki.

Akkor hanyagoltam a gyereket egészen 1 hónappal ezelőttig. Mostanában megfordul jópárszor az a fejemben, hogy meg kéne próbálni vele újra.

Az ismerősök is bíztatnak, hogy hajrá mert szerintük nagyon is összeillünk.

Még ezek után is érzek valamit iránta, de nem tudom, hogy hogyan próbálkozzak vele, ha úgy alakulna.


Szerintetek próbálkozzak, vagy felejtsem el őt nagy ívben?


2012. jan. 29. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy év alatt nem felejtetted el akkor csak van valami, nem? Egyébként ha meg sem próbálod már el buktad a dolgot, ha nem lesz semmi belőle akkor legalább elmondhatod hogy te megpróbáltad, nem hagytad ki a lehetőséget.
2012. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanmár!

Felejtsd el a fenébe!Ő sem keresett téged....

Azrét nem keresett,mert nem érdekled....Sajnos ez az igazság :(

2012. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy azért nem kereste, mert szégyellte magát.

HA nem kereste.


Tetszik? Akkor egy próbát megér! Szerintem vágj bele, kedves kérdező!

2012. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!