Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a sovány be esett beesett mellkasú fiukról?

Figyelt kérdés
adnátok nekik esélyt az az járnátok vele ha olyan a belsője vagy a külső is számít és ezek kizáró okok
2012. jan. 29. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Én adnék neki esélyt, de a helyesírást szoktam figyelni.
2012. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyél sok spenotot
2012. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen írástudatlan majommal esélytelen, mellkastól függetlenül.
2012. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nem kell több válasz
2012. jan. 29. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Komolyan mondom k'rvára idegesít,hogy mindenki a h'lye helyesírásával jön...

Ki a f'szom nem sz'rja le?


Kérdésedre válaszolva szerintem ha tetszel egy lánynak akkor nem éppen a testalkatodat fogja vizsgálgatni...

Illetve nem ezt a részét :))


Nekem is elég vékony ,beesett mellkasom van de soha nem érdekelte egy tini (14-17) barátnőmet se :))


Szóval ez már csak magad miatt számít,ha egy lánynak tetszel belsőleg akkor ez nem fogja érdekelni :)


De nem árt ezt leszámítva elkezdeni edzeni :D


21/F

2012. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most jöttem először a helyesírással..engem nem szokott zavarni, de amikor már ilyen sok hibája van az szembetűnő.
2012. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
A tanyán csakugyan lényegtelen.
2012. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tevetke ***** válasza:
68%
Engem zavarna. Járok konditerembe, sportolgatok és szeretném, ha a párom is hasonló életvitelt részesítene előnyben... na meg az milyen lenne már, hogy erősebb vagyok, mint a pasim?!?! :D
2012. jan. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lenne baj elkezdeni edzeni. Barátom is ilyen volt, mint amit leírtál, egy fél évet kondizott, azóta nincs alkalma rá, de amit akkor alakult, az már nem fog elveszni, és örülök neki, hogy most már én vagyok a kisebb:) (előtte nem ismertem amúgy, de mutatott korábbi pólóját, ami anno jó volt rá, most az én méretem, neki rég kicsi)
2012. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!