Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legmegszokottabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legmegszokottabb, legátlagosabb fanszőrzetstílus lányoknál?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, eddig még nem szexeltem, de most van egy srác, akivel hamarosan megtörténik, és nem tudom, milyen fanszőrzet a leggyakoribb, mármint ha valaki először lát egy lányt meztelenül, akkor milyen "frizurára" számít ott lent?

Tudom, hogy más, hogy kinek mi tetszik, de azért kérdezem, hogy alapból mi a megszokott? A teljesen csupasz?

Szerintetek?

Biztos nagyon hülye kérdés, de a barátnőimet nem fogom erről megkérdezni....


2012. jan. 30. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem teljesen borotváld le, hidd el neked is és persze neki is jobb lesz.
2012. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Amire számítok: [link]


Ami általában fogad: [link]


Ami ABSZOLÚT nem szeretném, hogy fogadjon: [link]

2012. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem erről a barátomat, hogy neki mi tetszik, szeretné-e ha fazoníroznám, mondta hogy tetszene neki, meg sexisnek tartja, de végül is jobban szereti ha sima. :)
2012. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tevetke ***** válasza:
100%

Bazzeg 2-es... majdnem idehánytam... Ezek után már tuti nem fogok tudni aludni vagy rémálmaim lesznek...


Kedves Kérdező!

Szerintem a legáltalánosabb a csupasz, gondolom én (mert hogy lány vagyok, szóval nem tudhatom)... én speciel -egy ideje- nem szoktam teljesen leszőrteleníteni, a szemérem dombomon hagyok egy vastagabb sávot, ahol csak rövidre van vágva...

23/n

2012. jan. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen csupaszon a legszebb!!!
2012. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én is azt javaslom, hogy teljesen csupasszal készüljél az első alkalomra. ;)
2012. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan legyen, ami neked jó, kényelmes, egészségügyileg is megfelelő. Ha a srác emiatt otthagy, akkor hadd menjen.
2012. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a bikivonalat! semmi mást ne borotválj lent! Egészségtelen is, és valószinüleg nem pedofil a barátod aki a kicsi lányok puncijára izgul!
2012. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a csupasz a legjobb csajoknál,de amikor frissen van borotválva,1-2 napig szúr és az nagyon kellemetlen! főleg ha a barátom szájjal elégítene ki,rendesen sajnálom ! 3. napra épphogy borostás,de már nem szúr,4. nap meg már eléggé látszik,ismét borotva...
2012. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jan. 31. 00:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!