Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarna ez? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna ez? Vagy csak túlaggódom?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már esedékes lenne már egy találkozó. Ennek nagyon örülök, de valahogy kezd elmenni tőle a kedvem mert túlaggódom az egészet a magasságom miatt.

Én 173 cm vagyok ő pedig 1-2 cm-el nagyobb és mindig parázok, hogy nehogy kisebb legyen nálam. Egyszer már futólag találkoztunk és ha jól emlékszem magasabb is volt egy nagyon kicsit, de mégis tartok tőle.


Nektek gondot okozna, ha kisebb lenne nálatok? Megéri ezen paráznom, vagy hülyeség az egész?


2012. jan. 30. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Atya úr isten h a mai fiatalok mire nem tudnak ráparázni. Most komolyan. Az számít legjobban h mien magas??? Én ismerek olyan párt akiknél nem két centi hanem egy fej kulonbségvan a no javára
2012. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
100%
Aha... Ennél nagyobb bajotok aztán ne is legyen... Szívből kívánom...
2012. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gil Yepes válasza:
Paráznék, ha egy sráccal kellene találkoznom ilyen téren, mivel én is az vagyok :-) Félretéve a viccet, ha téged zavar, akkor hagyd a francba, őt nem hiszem hogy zavarná, normális esetben nem számít a magasságkülönbség. Ha téged frusztrál (mindenkinek megvan a saját hülyesége), akkor magasabb pasikkal próbálkozz.
2012. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez zavarná, nem hívott volna el, szóval ne agyalj túl sokat a semmin.
2012. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
engem soha nem zavart 188 cmvagyok és csak kb 5 lányt láttam életemben aki magassab lett volna tőllem
2012. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Én 180 centi vagyok, és értelemszerűen ismertem bőven magasabb lányokat nálam. Járni ugyan egyszer sem jártam ilyen csajjal, de NEM zavart volna. ;)
2012. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél lapos sarkú cipőt és ne érdekeljen, ha tényleg tetszik a srác. De, ha egy ilyen apróság miatt is parázol, lehet, h ez csak azért van, mert valójában nem is nagyon tetszik, csak okot akarsz rá találni, h ne menj el. Am, téged nem zavar, h ilyen alacsony? Mert, mondjuk én szeretném, ha a pasi nem 1-2 centivel lenne több nálam és én is olyan magas vagyok mint te.
2012. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!