Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fura viselkedésű, nyomulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fura viselkedésű, nyomulós anyuka elijesztheti lánya udvarlóját?

Figyelt kérdés

Ráad. a lánya barátjának a munkatársa is. És hát elég fura a viszony köztük, pedig a fiú már dobta is a lányt=kb 2 hónapja semmi kommunikáció nincs közöttük.

Lehet ez a fő ok? Am. rengetegszer megjegyezte, h nem örül neki, h anyum munkatársa. ÉS ismerve a saját anyám habitusát elégé kikészítő lehet... Ráad. beosztásban anyum a fiú fölött áll, és nagyon kellemetlen a helyzet:/

Én kezdem próbálom elfogadni, h bizonyos okok miatt(pontosan nem tudom, h mi miatt) nem kellettem a srácnak.

De ezek...ölik egymást a munkahelyükön és anyum sokszor kellemetlen szituba hoz engem is...


2012. jan. 30. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy anyukád volt a fő oka, de törődj bele, választ nem fogsz kapni, ha eddig sem kaptál, szerintem nincs mit tenni.
2012. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés, ők bizony összejárnak 1-2 menetre, hidd el.
2012. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, nem is akarok semmilyen választ, csak így nem könnyű a felejtés...

Hogy mindig van vmi. Mindig összekapnak vmin, és anyum folyamatosan csak mondja a magáét....

2012. jan. 30. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor anyukádat kérd meg, hogy ne tájékoztasson semmiről, ami a sráccal kapcsolatos
2012. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Falra hányt borsó, akármit is pofázok.

És hidd el elég nehéz, mert nyomom rendesen el magamban az érzéseket, de attól még a szívem mélyén tudom, h nagyot dobbanna a szívem, ha meglátnám a srácot...

Ez van, remélem csak abbahagyják majd.

De olyan nevetséges. Felnőtt emberek...

2012. jan. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!