Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi lehet? Lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi lehet? Lehet hogy megbánta?

Figyelt kérdés
jártam egy fiúval 1 hétig.. szakitott velem,mert neki nem ment a járás.. utána vissza halottam,hogy neki szebb lány kell..3-4 csajnak írogatott meg fbn elvolt kitette azoknak a csajoknak a képeit,akik tetszettek neki.. erre suliba rám se nézett,mintha ott se lennék erre 2 hónapja irt h menjünk együtt suliba.. párszor együtt mentünk jól elbeszélgettünk.. 1x vissza halottam h megbánta h szakitott velem,utána meg azt mondta,h ne járna velem,neki szép csaj kell, erre elmúlt 2 hétben nagyon feltünően nézett,néha rámirt fbn.. erre tegnap este kitettem ilyen hülyeséget fbre és azt irta h tetszel,járnék veled,újra kezdeném.. erre én csk annyit h nohát.. erre ő:hát igaz :S erre ma suliba szó szerint bámult.. lehet valami?lehet,h téll. megbánta h dobott? 16/L
2012. jan. 30. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

ha nincs ló, akkor jó a számár is

na akarj szamár lenni

2012. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jajj az ilyen érzelmi fogyatékos kis p.öcsökkel nem kell törődni... Akinek többet ér egy épkézláb kapcsolatnál az, hogy valami szebb csajt összekaparjon, az hagyjon már békén...

Valszeg hasonlóan fiatal a srác is, szóval még nem túl érett, remélhetőleg majd kinövi, de most ne várj tőle csodát, szerintem keress mást...

20L

2012. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igaz :S
2012. jan. 30. 14:24
 4/9 A kérdező kommentje:
igen ő is 16 éves..
2012. jan. 30. 14:24
 5/9 pqpqpq ***** válasza:

neki lehet szebb kellene de a szebbeknek o nem kell es ere rajott hogy a szebbek szarnak ra.de te meg mindig ott vagy.

az elso valaszolonak igaza van

2012. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igaz.. :// egyszer be is szóltam neki h a kicicák lesz*nak téged.. mert azt irta valakinek h neki a kiscicák kellenek..
2012. jan. 30. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem lennék senki szamara, ha elhagyta a lova.

De persze Te tudod...

2012. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem én se leszek..
2012. jan. 30. 14:30
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 30. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!