Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti meg nézitek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti meg nézitek milyen autója van a férfiaknak, figyelembe veszitek?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a jobb : Gazdag BMW , Szerény suzuki . Vagy ha a fiú imádja az autóját , de mondjuk egy Trabantja van. ( Ha imádja az autóját nem azt jelenti hogy többet foglakozik az autóval mint veletek)
2012. jan. 30. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek az autók. Nálam az a fontos, hogy ne legyen autób*zi. Lehetőleg többet foglalkozzon velem, mint a kocsival.


24/n

2012. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 pqpqpq ***** válasza:

a kocsi igenis szamitt a csajok szemebe de tudni kell hogy tobfele kategoria van

1 a cicaplazak akik a meno fiuk apucitol kapott markas kocsira buknak es akiket magasrol le.szarok

2a nemszamitt csak kocsi legyen ribancok

3 a normalis nok akik azokra a pasikra buknak akik vert izzadtak a munka helyen hogy kocsit vehessenek

4 csak normalis csajok akiknek nem szamitt ha nincs kocsi,majd kozosen veszunk

2012. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem figyelem. Semmi jelentősége nincsen.
2012. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre úgyis mindenki azt mondja, amit az Égből pottyant mesékben hallott: ááá, dehogy! :P
2012. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem rég futottam bele egy ilyenbe. Nagy nehezen sikerült összespórolnom egy 3-as golfra, de a csaj, akivel már hetek óta találkozok megkért, hogy ha van rá mód, akkor ne azzal a fostalicskával menjek érte, hanem a faterom kocsijával (Audi A8) NAGY LÓFASZT A SEGGÉBE!
2012. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. Fiúk miért írnak ide?

2. A kérdésre válaszolj, ne arra, hogy szerinted mások mit gondolnak. Amúgy meg nincs valami leckéd véletlenül?

2012. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze megnéztem, mikor mondta a Szerelmem, hogy neki amúgy van kocsija. Garázslakó a kis Trabi, van vmi bibije, maradunk a biciklinél. Az előző fickóm mindenhova a szeretett-imádott Hondájával furikázott, mégis bele lehetett sz*rni a kapcsolatunkba..
2012. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Státusszimbólum. És a státusz fontos az életben. Sajnos ez van. A sikeres emberek általánosságban jobban vonzzák a nőket.

Ha egy jaguárt vezetsz, akkor mást gondolnak rólad az emberek (sznob vagy), mintha egy trabantot (megszállott vagy).

Az ilyen sztereotípiák léteznek. Ezt lehet szeretni/utálni, de ettől még vannak, és az emberek jelentős részében reflexió nélkül működnek.

2012. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi eddig jók a válaszok. Kiváncsi vagyok a többi válaszra is.
2012. jan. 30. 15:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem számít, hogy legyen kocsija. Nem azért, mert ribanc vagyok, hanem azért, mert a mai világban nem lehet kocsi nélkül élni. Gyereket cipelni kell az oviba-suliba. Főleg, ha mucsaröcsögén lakik az ember, ahol napi 1 busz közlekedik.

Én is most spórolok valami tragacsra.

És az nem számít, hogy milyen az a kocsi, csak guruljon. :)


27N

2012. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!