Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez inkább egy történet. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez inkább egy történet. és tanácsokat elfogadok?

Figyelt kérdés
Na..szóval..Van egy srác..egyik legjobb barátom.Amióta megismertem(szeptember) azóta tetszik..nem nagyon beszéltünk..sőt..kb. semmit. Áprilisban kiderült,hogy tetszik az egyik legjobb barátnőmnek..én valahogy elkezdtem barátkozni,beszélgetni vele..és teljesen belém esett..erre a barátnőm ki volt..igaz nem beszéltünk vele erről..de tudtam,hogy tudja,hogy a srác engem szeret(de nem szerelmes volt,csak tetszettem). És akkor a barátnőm elmondta neki,hogy ő mondta,hogy legyenek csak barátok..és hát a barátnőm ki volt..de feladta,és azóta új pasi tetszik neki..ismét viszonzatlanul..Na mindegy..mi a sráccal folytattuk a barátkozást..nyáron kb. mindennap együtt voltunk,sétáltunk haverokkal..puszilgattuk egymást.. stb. aztán júliusban kirakták a másik legjobb barátnőmmel,hogy kapcsolatban..kicsit meglepődtem..pont beszéltünk a sráccal..erre mondja ˝nyugi nem komoly a kapcsolat.˝:) megnyugodtam..aztán egy hét múlva találkoztunk 3-an a haverjaival..és a csajjal beszélgettek telón..rám se hederített..el is mentem rögtön..aztán kiderült,hogy 2 nappal a kapcsolat kirakás után összejöttek igaziból..na én ott koppantam..1 hete még nekem írta,hogyha megyünk táborba augusztusba akkor együtt alszunk..stbstb. Na mindegy..a csaj 2 hét járás után kidobta..mert hogy oszt.társak,meg mit szólnának a többiek..mondjuk örültem is. :P Aztán eljött a tábor ideje..este jártunk haza a bandával..és ketten mindig elvoltunk hátul..meg tök jól elvoltunk..tábor után mindennap taliztunk..ja és egész áprilistól mindennap beszéltünk chaten..még amikor nyaraltak akkor is írt nekem amint feljött 2 percre. :) Na de jött egy kis bökkenő..jött a szeptember..a suli..és ugye ott voltam én,ő, és az ex csaj.. háát..kb. egy fél hónapig elvoltak egymással,míg mások szóltak,hogy úgy viselkedtek,mintha járnának..ígyhát a srác vissza vett..és kb. nem is szólt a lányhoz..és akkor elkezdett mások előtt velem is foglalkozni.:) mindig kért puszikat,meg fogdosta a fenekemet. :PP de egyik nap összevesztünk egy hülyeségen..1 hétig enm beszélünk,nem írtunk..aztán jött a kori disco..és ott kibékültünk,lett közös képünk,és hazafelé a buszon az ölében aludtam.. :) aztán elvoltunk mint mindig..majd október végén az egyik haverunknál volt egy ottalvós buli..3 lány 3 fiú volt.. a másik 2 lány rajtam kívül az ágyon aludtak.. ő meg én együtt 1 matracon.. a másik 2 fiú meg külön-külön..na mindegy.. :) tök jól elvoltunk..összekarolva aludtunk..de nem történt semmi.. :P az elkövetkező napokban egész este beszéltünk,és mondta,hogy mennyire hiányzok neki,meg mennyire szeret...ez kb. november eleje volt.. DE jött egy váratlan fordulat..egyik este nem írt...suliban sem beszéltünk..nem tudtam mi baja lehet..és azóta így van..már lehet,hogy barátnak sem gondol..nem tudom mi történt vele egyik napról a másikra.. :/ a barátnőimet meg állandóan fogdossa meg minden..de csak előttem..jó mondjuk hébe-hóba engem is szokott de nem annyira mint őket..lehet,hogy más tetszik neki..vagy valaki mondott neki valamit..vagy feladta..amikor én már majdnem beleegyeztem volna,hogy járjunk..? :( mondjuk régebben írta,hogy olyan mintha utálnám,és ezért ég a pofája odajönni hozzám..de ezt megbeszéltük..lehet,hogy ugyanez lenne a helyzet?! Nem tudom..nagyon tanácstalan vagyok..Mit tegyek?? Én kezdjek el lépni felé,vagy várjam amíg ő keres?? mert eddig én nem nagyon tettem semmit.. Lehet,hogy elkéne kezdenem cselekedni,mielőtt túlontúl késő lesz?? Nos..vélemények?? Vagy mi lehet a baja?? :// Légyszi segítsetek!! :/ És bocsi,hogy túl hosszú lett! :DD
2012. jan. 30. 18:41
1 2
 1/13 alien19 ***** válasza:
100%
Egy tanàcs: foglald össze 2 szòban....
2012. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem is a hosszával van a baj, hanem a tagolás teljes hiányával.
2012. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi..csak azt hittem,hogy nem fog kiférni.. :D
2012. jan. 30. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, el kéne kezdened cselekedni, mert talán túl késő lesz.
2012. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi 18.50-es. :)
2012. jan. 30. 18:51
 6/13 anonim ***** válasza:
én azt mondom, beszéld meg a sráccal. nem kell erőltetni, ha nem érdekli a téma, akkor felejtsd el. ha meg érdekled, úgyis kinyögi, mi a szitu.
2012. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kicsi Robi válasza:
ajaj,ez nehez ügy.ismerös feling.azt a bünt követtetek el hogy tul jo baratok lettetek es most azon a ponton vagytok hogy eggyik sem akar lepni.az ö baja meg az is lehet hogy probalkozik kicsitt aztan feladja es lehet azert fogdossa a baratnöidet mert epp teged akar feltekennye tenni.erre gondoltal.en azt mondom hogy hivd fel es hivd el valahova ahol csak ketten vagytok es mond el neki mit erzel iranta.akkor vagy az lessz hogy összejösztök vagy az hogy visszautasitt.de legalabb meg tudod es nem gyötröd magad többe.igy sem beszel veled akkor mi rosszabb törtenhet.sok sikert kivanok.meg azt sem bannam ha tudatnad velem mi lett a vege :))
2012. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.aranyos vagy. :) sokat segítettél. :) egyébként meg beszélünk..de csak akkor,ha egyedül vagyok..a barátnőim előtt valamiért nem beszél hozzám... majd írok,hogy mi lett.. :)
2012. jan. 31. 22:06
 9/13 Kicsi Robi válasza:
remelem legközelebb azt fogod irni hogy összejöttetek:)) en szurkolok neked:)sok sikert
2012. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nos nekem van egykettő ötletem:


Onnan indulok ki, hogy van a barátság és a járás között kapcsolat. Ott boltatok ti.


Lehet hogy többre vágyik, többet akar, de ő sem tudja ezt ezért tétovázik. Viszont az is lehet hogy pontosan tudja mit érez és mut akar. Lehet azért hanyagol hogy vágyj arra amiből kihagy. Ezzel azt kéri bizonyítsd hogy szereted! Mindent bele fiam!! Ha valami nem megy akkor irj! Nagyon aranyos és érdekes a kapcsolatotok kíváncsi vagyok mi sül ki a végen.


U.I.: a szerelem a barátság után kezdődik

2012. febr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!