Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig kedvesen próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig kedvesen próbálok közeledni egy lányhoz, de sosem jön be! Minden lánynak a lenyalt hajú, homokos stílus, vagy a fenékmegfogós udvarlás jön be? Mit tegyek? Én nem szeretnék ilyen lenni! (14-15 éves lányok válaszait várnám elsősorban! )

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 14/L éves vagyok.

Én nem igazán szoktam 'pasizni',nem is jártam még senkivel...de ettől függetlenül van néhány srác aki szakadatlanul nyomul,és van(1) olyan is aki nekem jön be...

Mégis hogyan probálsz közeledni?? MIt mondasz??


Mert pl.:van egy srác aki ugy közeledik felém hogy nagyon kedves,de valahogy érezni lehet hogy ez csak erőltetett duma.


Szerintem egyébéként a szövegen mulik az egész!

HA azt mondod "csá!teccel nekem!Kő kóla?" vagy az"olyan vagy nekem mint lomb nélkül az erdő"felejtős vagy.

LEgyél őszitinte és ne játszd meg magad csak azért hogy legyen egy csajod.

(nem heverj a lábai elött mert akkor elbízza magát és még kcsit huzza az agyadat....és ha nem adod túl könnyen egy szóra oda magad akkor még jobban kelleni fogsz)

Remélem tudtam segíteni!

2009. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát nekem mindig is a göndör/kócos hajú fiúk jöttek be, édes pofival. Én ezt már soha nem fogom kinőni:D
2009. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem rohanom le, hogy "Kő kóla?"! Csak sokat beszélgetek vele, viccelődöm, és amikor úgy érzem megmondom neki, hogy tetszik! És itt bukom el!:(
2009. máj. 30. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem rohadtul nem jönnek be a lenyalt hajú,emos kiscsávók!BETEG mind!!!!!!!!**
2009. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azt hiszem meg kell várnom a gimit! Ott talán normális lányok lesznek! Még egyszer kössz!;)
2009. máj. 30. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem kéne ezen ennyit görcsölni. És nem is kell ennyire konkrétan nyomulni még ebben a korban. Haverkodj, légy népszerű, kedves és a lányok fogják a te társaságodat keresni. /És az sem biztos, hogy jó, hogy egyből a lányokat hibáztatod, amiért nem jössz be nekik.../

Üdv! Egy lenyalt hajú, homokos stílust kedvelő lány:D

2009. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekemis a hullámos kócos haju fiuk jönnek be nagyon! de nem az a lényeg. ne változz emo-vá azért mert egy neked tetsző csajnak az jön be, mert elbuksz. légy önmagad és hidd el megtalálod majd a nekedvalot. ha még gimis se vagy akkor meg pláne ráér:)
2009. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ne minden lenyalt hajú srác emo, és nem minden emo néz ki szarul, csak amelyik túlzásba viszi.


Am meg kövesd a legendás Ottó példáját: Mindig azt hallotta ez a csávó, hogy minden srác bejön minimum minden 100. csajnak. Ezt úgy fogta fel, hogy ha egy buliban mindegyik csajhoz odamegy bepróbálkozni aki tetszik neki, akkor minimum 1 társat fog találni. Így istett, mindig jobbnál jobb csajokkal tért haza, és sunázta meg őket. Nem mondom hogy pont ugyan ezt tedd mert gáz, csak az a lényeg, hogy soha ne add fel, minig próbálkozz, a kérdés alapján jófejnek tűnsz(ami nem azon múlik hogy lenyalt hajú emo vagy-e mert az is lehet jófej) szóval szerintem ne add fel, olyan nincs hogy valaki mindig elbukk, statisztikailag lehetetlen.

2010. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!