Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdeklem még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem még?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel fél éve mindennap beszélünk..másfél éve szeretem..de nem merem elmondani neki..fél éve,tetszem neki..de nem szerelmes csak bejövök/bejöttem..flörtöltünk..puszilgattuk egymást,együtt aludtunk..de 2 hónapja semmi..egyik nap írt.más nap már semmi..alig jön oda..keveset beszélünk..néha fogdos..de már nem olyan mint régen.. :// mondjuk ezt vehetem annak is,hogy a szülei pár hónapja váltak..lehet hogy ez a baja,mert régebben mondta,hogy nagyon rosszul érzi magát,meg már semmi sem olyan mint régen.De mindig mondta,hogy szeret,meg hiányzom neki..pedig csak pár utcányira lakom tőle. :P De már 2 hónapja alig beszéltünk.. :( Mit tegyek beszéljek vele? Vagy várjam meg amíg ő keres?
2012. jan. 30. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet h ganénak fogsz nézni( előre is bocsi) de kihasználhatnád az alkalmat. most szüksége van vkire, és ha olyan jóban vagytok akk biztosan számíthat rás. lehet h ez egy újabb alkalom h összemelegedjetek. és nyugodtan mondd el neki mit érzel mielőtt még túl késő! sok sikert!
2012. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

puszilgatjátok egymást meg nálad alszik és annyit nem mondtál neki h bejön neked?

Elárulom egyik barátnőm azért hagytam el, mert nem éreztem h szeret, mert soha semmivel nem mutatta ki, pedig utána is azt mondta h nagyon is. Tanulságot le lehet vonni!!!

2012. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hát nem nálam aludt,hanem egyik buliban aludtunk együtt. :)

De,mindig mondtuk egymásnak hogy nem szeretlek,hanem imádlak..meg ilyenek..de sosem lépett előrébb.. :/ én meg nyuszi vagyok..

2012. jan. 30. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor dobj be egy üveg lesz@rom tablettát, és had szóljon. Meg mondod neki ha nem komálja, ez van sok van még belőlünk. Szar érzés ha frusztrál hogy el akarod mondani neki, de nem mered mély levegő, és csapassad neki.
2012. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de az a baj,hogy egyszerűen nem tudom feladni a büszkeségem..nekem kell az,hogy egy fiú kezdeményezzen..ha ő elmondaná én is megtenném..de nem tudok én kezdeni.. :/ és félek,hogy beégnék..és hogy ő már lemondott rólam..
2012. jan. 30. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj ne már a büszkeséggel megint. Van hogy fel kell adni, ezt kéne végre a nőknek be látni, mondjuk nagy lépés lenne, ha te ezt el kezdenéd. Ha meg le mondott rólad, akkor legalább tudod. Nem logikus? És akkor ezt a kérdést sem kelet volna feltenned, mert már rég tudnád hogy mi a helyzet. NEM baszogatásból csak puszta helyzet felismerés.

(Utolsó hozzászóló)

2012. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!