Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha maga a maszturbálás termész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha maga a maszturbálás természetes dolog, akkor mért nem meri sok ember felvállalni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én bármikor felvállalom! Ki az, aki nem meri?


23/F

2012. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Charlie30 ***** válasza:
85%

Mert gyakrabban maszturbál az, aki nem szexel. Szexelni pedig az nem szokott, akinek nincs párja. Párja pedig általában annak nincs, aki nem képes találni magának. Aki nem képes párt találni, az egyfajta kudarc.

Tehát - bár ez nem így van - a maszturbációt sokan a szex hiányával, a párkeresés kudarcával azonosítják.

2012. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindjárt megyek is masztizni.


Amúgy nem értem,miért nem vállalják fel.Nem szégyellem.Jelenleg nincs kapcsolatom,és csinálom.Evvan.

2012. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
húúú baze most engedtem le van 5 üveggel. Nah mit is kell felvállalni?
2012. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a maszturbálás bűn, és erkölcstelen ezért tabu.
2012. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez magánügy.
2012. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!