Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen érzés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen érzés volt amikor az exeiteket láttátok először mással?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
mérgemben nem adtam a kutyának enni
2012. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem semmilyen mert annak a kapcsolatnak vége volt én le zártam !!

De te ezek szerint még nem mivel ezt kérdezted.

2012. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
mérgemben fellöktem az udvaron Borist, a tehenet.
2012. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21:29: az se mindegy, hogy hol látom először mással... :) az ágyban anyaszült meztelenül 'rajtakapva', vagy szakítás után az utcán, ahogy kézenfogva sétálnak...
2012. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért a Te nődet az ágyadban lumplták?
2012. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21:33: szerencsére nem, de gondoltam, ilyen forgatókönyv is előfordulhat.. :)
2012. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

kezdem az elején :)

Közös megegyezés alapján szakítottunk aztán ő újra akarta kezdeni, de én már nemet mondtam. Aztán eltelt egy év. Nem volt kifejezetten sem rossz sem jó viszonyunk. Ha elkerülhetetlen volt h talizzunk akk taliztunk és beszélgettünk h kivel mi újság (már persze azokat amiket nem tudtunk meg a másik fészbukkjáról xD)


1 év után neki lett vkije. Tudtam róla. Egy percig sem volt titok. Beszéltem is vele róla. No para.

Aztán szilveszterkor úgy alakult (tudtomon kívül) hogy egy helyen buliztunk. Hát amikor beléptem a helyiségbe azt hittem szívrohamot kapok xD A (h)ideg rázott, izzadtam minden bajom volt. Egyszerűen nem tudtam mihez kezdeni ezzel a helyzettel... nem is értem miért...


Gyorsan kértem a többieket h öntsenek. A 3 ital után (negyed órán belül) már kicsivel jobban lettem. Volt bennem egy olyan késztetés h vhogy én legyek a jobb társaság a többieknek, én legyek a szebb meg ilyenek. Ilyen versengés dúlt bennem.


Szúrós pillantások ide-oda. Hát gáz volt. Nagyon. Nagyon rosszul éltem meg.



Szerintem am átlagban az a reakció van h "az a csaj sokkal rosszabb mint én" "milyen ronda" "mekkora ribi" meg ilyesmi. De biztos nem mindenkinél....

2012. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 tevetke ***** válasza:
Én azóta nem találkoztam a volt barátommal mióta szétmentünk, pedig ennek már több mint egy éve... :D Beszélgetni szoktunk néha neten, de ennyi... lehet én is hülyén viselkedtem volna, ha nem sokkal a szakítás után összefutunk úgy, hogy ott a barátnője...
2012. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az első barátommal csak másfél hónapig voltam együtt és mivel nem nagyon volt szerelem csak próbálgattuk magunkat így nem okozott akkora traumát a szakításunk. Az új barátnőjét csak facebookon láttam és furcsa is volt, hogy neki 4-5 nap után ment a szeretlek nekem meg egyetlen egyszer sem mondta xD De semmi különlegesebb érzés. Lehet ha az utcán látnám őket együtt már rosszabb érzés lenne... :) De anyukám arra tanított hogy a megunt játékaim adjam a rászorulóknak...
2012. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb érzés volt, de gondolom Neki sem, mert másnap elkezdte csalni Velem a völegényét.
2012. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!