Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettél már valakit úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már valakit úgy, hogy úgy érezted belepusztulsz a másik hiányába? Ha igen, mit tettél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
igen de sajnos elkellet fogadnom hogy nem lehet köztünk semmi :S azóta elég sz@r az életem :S
2012. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

itt csöpögtettem a nyálam, aztán kezdtem valami értelmeset. Írj házit... :D


Ha megvan akkor sorry, nézz filmet, vagy olvass vmit aztán aludj! Nem lesz jobb, ha csak emészted magad. Amúgy hiány nem mindegy: elvesztetted, vagy meg kéne szerezni?

2012. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen.össze költöztünk és utána feleségül vett :)
2012. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:
Igen... Összejöttem vele, és életem legszebb korszaka volt... Ma meg már szép emlék...
2012. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen...mikor szakítottunk a pasimmal. fél évembe telt kiheverni.
2012. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Belepusztultam.
2012. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen mikor életem első nagy szerelme szakított velem :((

Ennek már 2 hónapja de én még mindig nagyon-nagyon szeretem és nem tudok élni nélküle :(

Próbálok új lányt keresni de nem megy egyszerűen


Régebben is voltak barátnőim,szakításaim de ebbe a lányba én tényleg belevoltam bolondulva hisz annyira cuki volt de....

Ez van ! :(

legroszabb nélküle az alvás :( 21/F

2012. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is az első nagy ő-vel 7-8 hónapja "szakítottam", kidobott. akkor azt hittem mindennek vége de ismerkedtem találkozgattam és találtam nála minden téren sokkal jobb barátot.
2012. febr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

00:24

na ez az. az alvás kiborítóan szar nélküle.

2012. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, még most már jobb az idő segít meg ne beszélj vele kerüld el ne is tudjál róla semmit.
2012. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!