Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudom elfelejteni, viszont szerelmes sem vagyok?

Figyelt kérdés

3éve tart már,minden nap eszembe jut kb..De nem azt érzem,mint mikor szerelmes az ember,nem szenvedek a hiányától,jól megvagyok.Van,hogy hónapokig nem látom.De akkor mégis miért jut állandóan az eszembe?Ez valami mánia?


A normális válaszokat nagyon szépen köszönöm!:)


2012. jan. 31. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:

eh, nekem olyan jár mindennap az eszemben, akit 8 éve nem is láttam. 3 éve beszélni se beszéltem vele. mondjuk, én sejtem, miért jut folyton az eszembe: mert annak idején volt valami, ami lezáratlan. bennem.

persze, én is jól megvagyok a napi életemben, de szeretnék vele találkozni. és a dolog köztünk 13 éve volt...

2012. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh,az igen..Az én 3évem ez mellett eltörpül.
2012. jan. 31. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Exemmel elég rég szakítottunk és mégis minden nap az eszembe jut. Pedig nem szeretem.

Még olyanok is eszembe jutnak, akikért valaha nagyon oda voltam, ők talán nem is tudnak róla. Még néha közösségi oldalakon is megnézem, hogy mi a helyzet velük. :)


Akit egyszer megkedvelsz, azt sosem felejted el. :)


24/n

2012. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedni kéne, új arcok,új szokások.
2012. febr. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
körülöttem nagyon sok új ember van, mégse felejtem el. időszakosan jut eszembe, van, hogy nem igazán gondolok rá hónapokig, aztán máskor meg nagyon intenzíven jut eszembe, és akkor sokáig velem van.
2012. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most vagyok fősulin első éves,van pár új arc körülöttem,de mégis eszembe jut.Minden nap.Ez már engem zavar.:D
2012. febr. 3. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy belé kisapám, kár a gőzért ez van.
2013. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem évek óta nem sikerül. Időnként írok neki mert nem bírom megállni, hogy ne tegyem. Ekkor legtöbbször vagy egyáltalán nem válaszol, vagy tömören, 1 mondatban. Mégis gyakran gondolok rá, kb. 2 hetente álmodom vele. Olyankor azt álmodom, hogy újra beszélgetünk és minden olyan mint régen. Fizikailag is rosszul vagyok ettől, szorongok, szorít a mellkasom, nehezen kapok levegőt, általános rossz közérzetem van. Soha nem lett volna szabad ennyire megkedvelnem őt, hogy ennyire hiányozzon de ehhez már késő. Most én is azon gondolkodom mit tegyek. Nem maradt másom, csak a remény. :( (30/F)
2017. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!tudom hogy nehéz, de tovább kell lépned addig, is foglald le magad mi eltereli a gondolataid.Járj többet társaságba s jobb lesz.Hidd el.
2017. nov. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!