Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már ez veletek fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már ez veletek fiúk?

Figyelt kérdés

Középiskolásak vagytok,megtetszik egy lány,bejelölitek egy közösségi portálon,ráírtok,beszélgettek ,elkéritek pár beszélgetés után az msn-jét,suliban is köszöntök persze.DE,egyszer csak megijedtek valamiért és nem írtok többet vagy legalábbis havonta egyszer a lánynak?

Ez miért lehet?


Persze,a sztori velem történt,tudom,nem biztos,hogy így volt,lehet más lányt talált vagy valami,csak kíváncsi vagyok,más fiúval volt-e így,hátha vele is.


2012. febr. 1. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én ilyet csak olyankor szoktam csinálni hogy nem írok már a lánynak ha valami nem tetszik valamivel meg bántott vagy úgy tűnik mintha untatnám vagy valamivel henceg .stb
2012. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Amúgy,szerintem egyik se volt jellemző,de lehet én untattam sajna.:\ Ez az egyik dolog,ami főleg eszembe jutott..
2012. febr. 1. 14:38
 3/14 Tajparaszt ***** válasza:
Ha a középiskolásoknak megtetszik egy lány nem mennek oda hozzá hülyíteni? Inkább a közösségin basztatják?? ómájgád
2012. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
milyen b@sztatásról beszélsz? -.-
2012. febr. 1. 14:43
 5/14 Antimod ***** válasza:

Nem vagy még érett egy kapcsolatra.

Ezt belül érzed, és ezért találsz kifogásokat, illetve ezért nem érted, miért teszel így.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok, engem jelölt be stb a fiú,de egy idő után nem írt.

Csak kíváncsi vagyok, ti tettetek már ilyesmit.

(Tudom,hogy ezzel az ő viselkedése még nincs megmagyarázva)

2012. febr. 1. 14:46
 7/14 Tajparaszt ***** válasza:
Inkább innátok valahol egy kólát suli után msn helyett, nem?
2012. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tajparaszt ***** válasza:
Most már másik lány érdekli szerintem, nem a te hibád.
2012. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát,kicsit régebben volt,hogy beszélgettünk..nem tetszett igazán,csak,aranyosnak tűnt és még helyes is szerintem.Gondoltam,ismerkedni szeretne,ha már bejelölt írt is stb.

Nem őrlődtem azon,hogy vajon miért nem ír már,továbbléptem rajta. Csak,azért,nemrég gondoltam vissza ezekre és gondoltam gyk-n felteszem a kérdésemet.:)

2012. febr. 1. 14:53
 10/14 Tajparaszt ***** válasza:
Ühüm.
2012. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!