Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyú nehéz döntés! Elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú nehéz döntés! Elmondjam neki a gyanúmat, vagy ne? Ti mit tennétek a helyemben?!

Figyelt kérdés

Van a környezetemben egy férfi, akivel nagyon jó viszonyban vagyok. Több mint barátság, mindketten tudjuk, hogy vonzódunk a másikhoz, de megbeszéltük, hogy nem akarjuk tönkretenni egyikünk házasságát sem. Azóta afféle lelki szemetesládái vagyunk egymásnak. Így aztán tudom, hogy a házasságában vannak problémák, de nem akar kilépni belőle, nagyon ragaszkodik a feleségéhez és iszonyúan retteg attól, hogy a felesége megcsalja vagy elhagyja.

Most ez a férfi elment külföldre hosszabb időre, a felesége pedig itthon maradt és hát szoktam látni a feleségét és elég alapos okom van feltételezni, hogy van valakije.

Bárki másnak elmondanám, ha ilyen jutna a tudomásomra, de az ő esetében attól félek, hogy azt hinné, szét akarom robbantani a házasságát, mert magamnak akarom őt, ezért nem merem elmondani! Mi a csudát csináljak?


2012. febr. 1. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van bizonyíték, akkor mond el. Alaptalanul nincs értelme a dolognak.
2012. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs bizonyíték, hiszen nem nyomoztam, csak NAGYON alapos gyanú. Abban reménykedek, hogy majd szól neki más a dologról! Elég pletykás egy faluban lakunk.
2012. febr. 1. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem vagy 1000%-osan biztos abban, hogy van valakije addig ne szólj semmiképp. A nyomozgatást sem ajánlom, az sem lenne etikus. De ha úgy alakul, hogy megbizonyosodsz a dolog felől akkor szerintem szólni kellene. Én nem bírnám nézni, hogy egy jó barátomból hülyét csinálnak.
2012. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is emiatt aggódom, mert tényleg jó barátjának tekint, megbízik bennem. Nem tudom, mit szólna hozzá, ha kiderülne, hogy tudtam a dologról és nem szóltam.
2012. febr. 1. 14:51
 5/7 Vicuska87 ***** válasza:
Ez elég nehéz dolog. Első felindulásból elmondanám neki, hogy akihez ő ragaszkodik oly nagyon, az megcsalja. De, ez nem lenne nyerő, mert lehet hogy nem hinné el, bizonyíték nélkül, vagy akár saját magadat járatnád le előtte.
2012. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

B terv: kissé ittasan megered a nyelved és kikotyogod, hogy mi a hézag.

Viszont ha az asszonynak tényleg csak jó barátja a pasi, akkor elvágtad magad.

2012. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne szólj szám, nem fáj fejem.
2012. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!