Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Teljesen hetero vagyok,csakis a pasik érdekelnek,csak ők hoznak lázba...most mégis van egy kis "gond".Az egyik barátnőmmel mostanában nagyon sok időt együtt töltöttünk és ha nem vagyunk együtt hiányzik,ha csak előtte pár órával is láttam már hiányzik.Ami még nagyobb baj,hogy féltékeny vagyok a pasijára,és utálom,ha ölelgeti,meg csókolgatja.Rájöttem,hogy nagyon szeretem,de nem vagyok belé szerelmes és szexuálisan NEM VONZ egyáltalán,csak tényleg nagyon szeretem és féltékeny vagyok.

Miért lehet ez?

18/L


2012. febr. 1. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Bisex vagy. Ezt akartad hallani? Igen, fáj az igazság.
2012. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírtad... mert féltékeny vagy.


Valószínű irigyled tőle a szeretet, amit ő megkap, te pedig nem... és amíg a pasija ölelgeti, addig sem veled foglalkozik -> szeretsz a középpontban lenni, egyedül érzed magad, hiányzik valaki melléd. Ezekre tudok gondolni elsősorban...


23/F

2012. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi! Mint itt is írja a válaszoló ,ez nem ferde hajlamúság! Hanem egyszerű szeretethiány! Manapság egyre gyakoribb probléma... :$
2012. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!