Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár - diák szerelem. Hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár - diák szerelem. Hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 8.ikos vagyok. Jelenleg 14 . A tanáromba szerettem ami nagyon nagy hülyeség...de ez van. Õ 30 éves. Rengeteg verziót kitalàltam már ; például halasztom a kezdeményezést 18 éves koromig. A legutolsó ami eszembe jutott..hogy miután elballagok idén ; a suliban a szünet elején még bejárnak a tanárok és alkalmanként mi is segítünk pamolni meg amit kell. És arra gondoltam ; hogy egy ilyen alkalomm megkeresem...egy olyan "területen" ahol kettesben leszünk és megcsókolom. Azt nem akarom megvárni hogy reagál..mert félek hogy elszégyenlem magam vagy mit tudom én. Szval lekalom és elmegyek...de nem tudom mennyire lenne kkckázatos?? Mert ha ezt elbaszom utána nehéz lenne pár év mulva lépni ennek érdekében. Havyam a francba vagy mi? Iszonyú kiváncsi vagyok. ( remélem a kedves válaszadóknak lejött hogy érettebben gondolkodom a koromtól ; és ez nem csak egy hülyeség)

2012. febr. 1. 17:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a verziódat hanyagolnám, bár ki tudja. Nem B osztályos vagy véletlen? (Nemtudom mért csak olyan megérzés)
2012. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodban már nem őt fogod szeretni, hidd el nekem. Másrészt meg ne csókold meg, mert nem biztos, hogy értékelni fogja (ha igen, az neki gáz, mert kiskorú vagy), és neked még utána is oda kell járni. Hogy fogsz a szemébe nézni?
2012. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
áááá igen halaszd a dolgot 18 éves korodig, addigra úgy is úúgy elfelejted, hogy csak na. azt hiszed, egy 30 éves férfit bármilyen szinten is lázba hoz egy 14 éves gyerek akit osztani szorozni vagy bánom is én mire tanított?! gondolkozz már kicsit :D
2012. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem...8.c :S
2012. febr. 1. 17:53
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
sztm iszonyat kislány felfogásod van..:Smég ilyet h várok 18 éves koromig jesszus..4 év ..olyan sok víz lefolyik még addig a tiszán..14?!kár h a mai fiatalok csak a szerelmet tudják fírtatni és nem a matek házit!:/
2012. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A franc egye meg. Én meg már reméltem, hogy elkapom az osztálytársamat. Neki is hasonló, khm... hajlamai, vannak.
2012. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
ugy akarom hogy miután már a suli tájékán se kell lennem . és amugy ki tudja. lehet h valamit csak átgondolna. :D
2012. febr. 1. 17:55
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, meg ne tedd! Ne csókold meg, mert abból iszonyatos nagy botrány keveredhet! Gondolj bele, hogy ha ez megtörténik ő pedig rosszul reagálja le! ( ami nagyon valószínű), akkor olyan szégyenbe hozod saját magad/vagy hoz ő téged, hogy egy életre megemlegeted!

tetszik neked, oké, de maradjon ez meg plátói rajongásnak, szépen rendezd ezt le magadban, és ennyi! De ne hozd a tudomására se szavakkal, se tettekkel!

2012. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
pffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
2012. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell letolni szegényt. A reménytelen szerelem szar dolog, mondom ez úgy, hogy az anyja lehetnék. Ezek valós problémák, csak az idősebbek nem érzik át, mert elfelejtik, hogy ők is voltak ilyen korúak.
2012. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!