Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz elmenni egyedül bulizni? Nincs barátnőm és a barátaimmal se jövök olyan jól ki.17F

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Az "elmenni bulizni" az egy tevékenység.. gáz pl a Nitrogén..
2012. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nemgáz! megyek veled!:D
2012. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ON: Valóban nem gáz, ha el tudod magad engedni és könnyen ismerkedsz..
2012. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is mentem már egyedül :) Amikor haverokkal mentem, akkor mindig a pia körül forgott minden, meg h ki-mennyire van bebaszva, és kinek kell még innia...


... amikor egyedül megyek, azt csinálok és úgy, amit csak szeretnék! Egyedül meg sose leszek, mikor körülöttem egy hatalmas tömeg! :D


23/F

2012. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jajj már. Lehet hogy nemesgázra gondolt. Eszetekbe se jut? Akkor már ugye hélium, neon, xenon <--(ez a kedvencem)

stb.

2012. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

én amikor egyedül megyek, sec perc alatt olyan haverokat, csajokat szoktam szerezni hogy csak na! *-*és nem szórakozóhejre gondolok, hanem egy üveg borral a kezemben sétálgatok a városban 9után;)


15/F

2012. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én nem mennék el egyedül. én a barátaimmal tudok csak bulizni. egyedül? abban mi a buli? na ne pontozzatok le, ez az én véleményem.
2012. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

"hanem egy üveg borral a kezemben sétálgatok a városban 9után;)"


Kilenc után neked már az ágyban a helyed öcsisajt!


22/F

2012. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is gyakran járok egyedül,szerintem az emberek nem képessek felfogni hogy esetleg jó lehet hogy nem rinyálnak a nyakadon hogy ki hova nem szeretne menni ,meg mit nem akar csinálni ,vagy ha oda szeretnél menni valakihez nem kell senkit otthagynod.Engem rendre szociopatának néznek ,most neked azt kell mérlegelni hogy megéri e az álldozatot....szerintem igen, de ha félénk tipusú vagy (amit kétlek) akkor inkább ne csináld
2012. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megyek veletek srácok. :D


20/f

2012. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!