Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt hogy a 15-16 éves szerelem nem igazi?

Figyelt kérdés

Ezt tapasztalom, hogy az ilyeneket mindenki lehurrogja, hogy ugyan menj már még fiatal vagy, biztos nem szerelem ez.

Biztos vagyok benne hogy van különbség egy 15 és egy 25 éves szerelem között, de ettől még miért ne lehetne mindkettő igaz szerelem? Ha valaki tapasztalatlan, fiatal, akkor már nem is lehet komolyan szerelmes?


2012. febr. 1. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt egyedül te állítod, kedves kérdező!
2012. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érettség kérdése, és sajnálatos módon a korosztályomban nem az értelmes jólszituált, felelősségteljes emberek vannak többségben.. :/


F/16

2012. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
A szerelem lehet igazi, a kapcsolat komolytalan...
2012. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pqpqpq ***** válasza:
100%
en csak azt allitom hogy nem biztos hogy vele eled le az eleted.
2012. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Általában ki az a hülye, aki hűséges rabszolgává akar válni 15-16 évesen? Olyankor mindig csak a dugásról szól a dolog...
2012. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
az hogy igazi vagy nem igazi nem az a kérdés,csak az egyik kamaszszerelem ami a többségében elmúlik pár éven belül,általában a kapcsolat is ugyanolyan komolytalan,de gondolj bele egy 15-16 éves személyisége sokat változik mire igazán felnő,az ilyen tini kapcsolatok nagy része azért is ér véget,mert megváltoznak a felek,nem szerelmesek már,egy idő után csak megszokásból vannak együtt,amúgy majd ah 20on éves leszel akkor ki fogod magad nevetni,hogy az a szerelem amibe majd belehaltál meg amire azt hitted örökké tart,még csak nem is hasonlít ahhoz,amit akkor fogsz érezni az akkori pároddal,hidd el én kinevetem a 15 éves önmagamat,de az akkor úgy volt jó
2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen jöttem össze a vőlegényemmel. Nem mondom, hogy egyik "szerelem" komolyabb, mint a másik, csak azt, hogy más. A tini naivabb, rajongósabb, nagyobb a rózsaszín köd, a felnőtt már érettebb, könnyebben lehet közösen megoldani a problémákat. Furcsa volt együtt felnőni, nekünk akadtak is problémák abból, hogy én kicsit gyorsabban nőttem fel (előbb vágytam az összeköltözésre pl.), de mára megoldódott, teljes a harmónia. Én azt mondom, meg kell becsülni azt is, lehet, hogy az lesz az igazi :)

20/L

2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen jöttem össze az első barátommal.Azt hittem szerelmes vagyok,de később rájöttem,hogy csak bebeszéltem magamnak,mert jó volt azt mondani: "van pasim". 16 évesen jöttem össze a jelenlegi barátommal (több,mint másfél éve együtt vagyunk).Az első pár hét után azt mondtam magamnak,Ő az igazi. Mindenki lehurrog,hogy még annyira fiatal vagyok és annyi minden történhetne még velem. Tudom,hogy sokmindenről le kell mondanom,de ez a kapcsolat többet ér és már hosszútávra tervezünk a barátommal. :)
2012. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont úgy vagyunk mint a hetes válaszoló, és a kor is stimmel :) Az elején komolytalan volt a kapcsolat, a szerelem meg elnagyoltabb.
2012. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!