Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy egy nagyon jóképű pasi egy átlagos csajjal összejön? Vagy az ilyen pasik általába a bombázó csajokra buknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attol fugg, ha rosszfiu es jokepu, akkor nem sok, de ha jofiu es jokepu, akkor neked kell megszerezned :)
2012. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem bombázóval....hanem én pl. egy csinos szép, karcsúbb lánnyal.


DE! minden embernek más jön be más az ideálja....egy jóképű adonisznak is lehet csúnyácskább barátnője mert neki az tetszik, vagy megtetszett benne valami ami megfogta...

2012. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rosszfiú és jóképű
2012. febr. 1. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez relatív h ki a jóképű és ki nem, és rohadtul nem a pasi kinézetétől függ,h kibe lesz szerelmes.


A személyiségétől függ!

Írd le,milyen személyiség ő,és milyen vagy te!

Akkor talán tudok segíteni!

2012. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk pasiknak nemcsak a külső számít, szal van rá esély. Viszont minden csajnak a jóképű pasik kellenek, szal az ilyeneknek van miből válogatniuk.
2012. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves srác, mert mindenkivel beszél, mindenkivel el tud viccelődni, DE imádja az italt, a cigit, a csajokat, van, hogy részegre issza magát, komolytalan, az egyetemet nem tudom hányszir elkezdte, de soha nem ment át a vizsgákon, a szülei pedig azt hitték, hogy megvan nem tudom hány vizsgája, holott 1 se volt meg neki.
2012. febr. 1. 19:57
 7/12 anonim ***** válasza:
A vizsgák helyett inkább a csajok voltak meg neki?:)
2012. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, max egy skalp lennél neki, de lehet, hogy megkomolyodna, de őszintén szólva nem hinném, mert gondolom te komolyan szeretnél vele.
2012. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van esély mindenképp de legfőképp azon múlik, hogy mi az a tulajdonság a csajban ami megfogja a pasit.

Csaj lehet bármilyen az a lényeg hogy megfogjon benne valami. De ha ez nincs meg akkor nem sok értelme van.

2012. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de van rá esély!! Az én fiúm is feltűnően jóképű, mégis velem van másfél éve, pedig finoman szólva nem vagyok egy matyóhímzés, tényleg. :) És igen, általában ő is a bombázó csajokra bukik, csak amikor megismerkedtünk, épp elege volt belőlük, én meg jókor voltam jó helyen. És mindig mondja, hogy ilyen törődést és szeretet sosem kapott egy bombacsajtól sem, mint tőlem. Úgyhogy esély van, ne ess kétségbe :) Szorítok! :)
2012. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!