Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex barátom a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom a legjobb barátja farkáról készült képet használja avatar képnek MsNben. Ez normális?

Figyelt kérdés
Különösebben nem érdekel a dolog, de ha van barátnője, akkor már inkább a csaj kebleit mutogassa...
2012. febr. 3. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten!!!

Dehogy normális!

Ki a fene használ még MSN-t???

2012. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a fene használja az MsN-t akit nem darált be a fészbuk ;)
2012. febr. 3. 01:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki nincs fent facebookon az nem is létezik.

Szerintem népszámlálni se kéne az olyat.

2012. febr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

úgy van,kérdező jól mondod ;)


amugy nem normális dolog

2012. febr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy normális-e? Ez irtó gáz, hallod! Gondolom, az övé meglehetősen kicsike, és nem szívesen mutogatná, ezért inkább "kölcsönkérte" a barátjáét. Eszem megáll, hogy mik vannak. :D


Egy nyilvános lebuktatást és egy kis megalázást ezért mindenképpen megérdemelne szerintem. Nem szép dolog ezzel kapcsolatban hazudni, különösen nem más farkával próbálni lányokat hódítani. Tessék mindenkinek azt használni, ami neki jutott! Ha meg nem elég nagy, akkor tartsa a gatyájában, és ne akarjon f@szos képet feltölteni magáról, mintha akkora alfahím lenne! ;)


Megjegyzem, az a srác, aki a barátja farkáról tart képeket a számítógépén, más szempontból is felettébb gyanús. Az is lehet, hogy emlékbe kapta ezt a fotót a szolgálataiért cserébe... :D

2012. febr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De te honnan tudod hogy az a barátjáé ? :D
2012. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"De te honnan tudod hogy az a barátjáé ? :D"


Ott a pont! :D


Am szerintem se normális,meg a barátja se,hogy engedi neki!

2012. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
állj! te honnan tudod kérdező, hogy az a barátjáé???? hm????
2012. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő mondta :D Aztán meg az ex barátomról beszélünk, csak láttam már a himbi limbijét :D
2012. febr. 3. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!