Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít tiszteletlenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít tiszteletlenségnek egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
Nagyon figyelek rá, hogy engem tiszteljenek, de felmerült bennem a téma, h én talán annyira nem is "adom ezt vissza". Pedig nem szándékos (gondolom), csak néha nem veszem észre magam és olyat találok mondani/csinálni, ami bántja az önérzetüket. Szeretek viccelődni is, és lehet ez nálam gyakran gúnyolódásba csap át, vagy flegmaságba. Úgyhogy szeretném, ha leírnák a férfiak, hogy mit tartanak tiszteletlenségnek egy nőtől. Nagyon érdekelne, h mire kellene figyelnem. Előre is köszi a válaszokat. :)

2012. febr. 3. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

pl ha hazamegyek és te nem sütsz,főzöl,takarítasz,hanem a gép előtt terpeszkedsz és kupiba megyek haza.

ezt igen nagy tiszteletlenségnek tartom.

2012. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Macs1209 ***** válasza:
100%
Tedd hozzá, hogy a munkából. Mert ha a kocsmából, akkor bizony te is megcsinálhtod a feladatokat, nem csak a nő.
2012. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát például,ha gyerekesnek tartod,kineveted, vagy játszadozol vele,megalázod, kihasználod,nem válaszolsz az üzeneteire, nem állsz mellé ha bajban van, le se szarod, nem becsülöd meg eléggé,...most így ennyi jutott eszembe,de persez ezek csak akkor érvényesek,ha az adott férfi is tisztel téged,kedves veled,törődik veled és odafigyel rád...
2012. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

(nem feltétlen párkapcsolati szinten gondolom, mivel jelenleg nincs párkapcsolatom)


első: ez maximum akkor jogos, ha az adott nőnek nincs állása. ha van, akkor az egész egy nagy butaság, nem azt kérdeztem, h hogyan lehetnék cseléd. :P


macs, pontosan.

2012. febr. 3. 22:32
 5/9 A kérdező kommentje:

de mi számít játszadozásnak? vagy gyerekesnek tartom?

persze, ez az oda-vissza dolog nyilvánvaló, de mondom, nem kapcsolatban gondolkodom. :)

2012. febr. 3. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
játszadozás: elhiteted vele,h bejön neked,(vagy tényleg be is jön mind1) majd ha közeledik hozzád,akkor te elkezdesz szórakozni vele,nem válaszolsz az üzeneteire,le se szarod,de aztán mindig küldesz valami kis jelet,h fenntartsd az érdeklődését,velem ezt csinálta egy csaj,és a legszebb az egészebn,h a végén kiderült,h nem is akart tőlem semmit,csak az egóját akarta azzal növelni,h velem szórakozik, ez megalázó volt,és tiszteletlen. Ha a Nőben van tisztelet akkor nem hülyít egy férfit sem,hanem ha látja rajta h komolyak a szándékai de ő nem érez semmit,akkor még időben megmondja,h részéről ne moké a dolog,ez így tisztességes.
2012. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
22:39 - jól mondod barátom, és amelyik nő ilyet csinál az tiszteletlen
2012. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na, ilyenre gondoltam, köszönöm válaszod. teljesen egyetértek. :)
2012. febr. 4. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én agyamat az tudja felb*szni, amikor a csajok magas lóról beszélnek az ismerkedéssel kapcsolatban. Nemrég egy munkahelyi sörözésen ment fel bennem a pumpa egy kollégám barátnőjétől, aki közölte, hogy ő az olyan pasikat, mint én, csuklóból törli Facebookról, ha bepróbálkoznak nála. Mikor erre azt válaszoltam, hogy kösz, volt már nálad jobb nőm (ez igaz egyébként), teljesen kikelt magából, hogy nem vet rá túl jó fényt, hogy szerintem van nála jobb nő.


Rendkívül megalázónak érzek minden olyan megnyilvánulást, aminek az a mondanivalója, hogy a férfi alárendelt szerepet játszik az ismerkedésben.

2012. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!